Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért az én helyem kellett neki?

Miért az én helyem kellett neki?

Figyelt kérdés
Az utcán tegnap nagyon rosszul lettem, majd nem elájultam, iszonyúan szédültem. A villamoson leültem. Jött egy venasszony,nem alltam fel ,mert rosszul voltam. Hallottam magyarazott valamit. Kesőbb szabad lett egy hely fél meterre,nem ült le. Végül szabad lett egy hely mellettem oda ült le még jól nekem ült.... alig fértem el..... Ha szabad lett egy hely mellettem fel méterre miert nem ült oda? ......

2021. jún. 24. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen emberek. Ezzel nem lehet mit kezdeni, a magyar egy 'kedves' nép.
2021. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Autizmus spektru. állhat a háttérben. Ha egy bizonyos dolgot megszokott, akkor ahhoz foggal-körömmel ragaszkodni fog - jelen esetben a helyed.
2021. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Autizmus egy frászt... sima rigolyás vénasszony volt. Meg akarta neked mutatni, hogy márpedig ő oda ül.
2021. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Autizmus egy fenét. egy öregasszony volt aki a napi kötekedésével pont téged talált be.
2021. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
pofon kellett volna neki
2021. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy valamilyen fóbiája volt, - például rosszul lesz a menetiránynak háttal ülve utazástól, - vagy pedig egy született gonosz törpe.
2021. jún. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!