Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pofon vágtam egy öregasszonyt....

Pofon vágtam egy öregasszonyt. Szerintetek rossz döntés volt? N

Figyelt kérdés

Történet annyi, hogy lakik tíz percnyire egy boszorka, aki amióta kutyám van, beszólogat. Humán térfigyelő kameraként ordított nekem közel húsz méterről az erkélyén, hogy két kutyát egy lakásban nem lehet, feljelent engem, költözzünk a hegyekbe, ő ismeri a törvényt. Semmi közöm az öreglányhoz, egyik napról a másikra elkezdte. A már felsoroltakon kívül, a kutyáimat nevezte vérebeknek (igen, a nagy vérebek, ültek és néztek kifelé), engem ku*vának, apámat fa**kalapnak, további fenyegetőzések, ne sétáljak a környéken, stb. Mással is ezt csinálja, beszólogat minden kutyásnak. Neki is van egy kutyája, öreg, olykor ájulásos, de pórázra nem rakja, azt viszont elvárja, hogy minden kutya pórázon legyen.


Most történt, voltunk lent. Egyik kutyám elengedve, mivel senki nem volt. Megjelenik a boszorkány a kutyájával együtt. Az én kutyám nagyon játékos, odamegy a kutyához szaglászni, aki mellesleg nem az öreglány mellett van, hanem messzebb. Az öreglány elkezd ordibálni, odamegy, belerúg egyet a kutyámba és elkezd sértegetni engem, mit képzelek, hogy póráz nélkül sétáltatom, szájkosarat rá.


Pórázra raktam a kutyámat, utána odamentem az öreglányhoz és pofon vágtam, azzal együtt, hogy merjen még egyszer a kutyámhoz érni és én viszem őt a bíróságra. Utána megint csak feljelentgetéssel jött, közben se a nevemet, se a címemet nem tudja, én viszont az övét igen, ugyanis annyian utálják a környéken, hogy megvan a híre.


Nem bántam meg, hogy megtettem, vagyis, hogy őt pofoztam fel. Viszont úgy az egész bizarr, mert életemben nem vágtam senkit pofon, pláne idős embert, merthogy az idősek tiszteletére tanítottak, viszont ez a nőszemély semmi tiszteletet nem érdemel, nekem se adja meg.


2020. aug. 8. 21:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarlak bántani/megsérteni, de szerintem az volt a legrosszabb döntés, hogy ezt ide kiírtad.😅
2020. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Furfangos Frigyes ***** válasza:
51%
Bárki ok nélkül bántaná a kutyámat, nem biztos, hogy ennyivel megúszná. 🔫☠️
2020. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
45%
Leírtad, hogy garázdaságot követtél el. Na majd vagy megjelenik nálad a rendőrség vagy nem... Most ezen kattoghatsz.
2020. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
62%

Miért hiszik a kutyások, hogy nekik mindent szabad a világon? Igen tegyél nyamvadt pórázt az állatra, még akkor is, ha szerinted nem harap.

Ebben a szituációban mindketten óriási prolik voltatok.


Én egy egészséges 26 éves felnőtt vagyok, mégis baromira idegesít amikor a "játékos" (neveletlen) nagy testű kutyák elkezdenek lokdosni, ugrálni rám. Nagyanyámat fel is döntötte egy ilyen, mert nem mindenki van olyan fizikai állapotban, hogy ezt kibirja.

Az öregeknek nem csak az fenyegetés ha egy kutya tényleg erőszakos, hanem már az is, ha játszik.


A pofonnal meg tenyleg elb asztad az egészet. TÉNY, hogy undorító dolog belerugni egy kutyaba de elkerülhető lett volna ez az egész, ha nem szabadon masirozik az állat? Abszolút.

Te tegyél meg mindent hogy elkeruld a jövőben az ilyen helyzeteket, az öreglány meg had pampogjon. Azt megteheti,sőt, ha nagyon a szívedre veszed, még szájkaratézhatsz is vele, de tettlegességig azért csak ne fajuljon már a dolog (hacsak nem valami telepen éltek; annak nem ismerem a szabályait)

2020. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
42%
Szemét vagy! Szemétként jo döntés. Emberként aljas.
2020. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
58%
Ha a kérdés kamu ha nem én is megpakolnék ilyen idiótát! Pont lesz.rnám, hogy öreg. Azért, mert öreg nem jelenti azt, hogy bármit megtehet. Ha pedig a törvényes oldalát néznéd a dolognak bejelentenéd, hogy megsértették a méltóságodat nem tudsz bizonyítekot felmutatni, mert hangfelvételt hamisíthatsz, egy szóval a magyar törvények úgy sz.rok, ahogy vannak, és a magyar törvény kiköveteli azt, hogyha kiprovokálnak pofán vágj valakit. Sajnos sok ember erre rá is szolgál, csak hát akkor meg a megütött fél van megsértve, megilletődve, hogy miért kapta.
2020. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
46%
Mindketten buta prolik vagytok. Te is meg a vénasszony is. Sok sikert a rendőrségen!
2020. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
55%

Ez a kérdés már volt csak kicsit más keretben.

Jò lenne ha az ilyen kamu kérdéseket törölnék a kiírójával együtt. Tényleg tiszta vicc hogy a kérdések nagy része nettó kamu és ez mindenki szerint jól van így.

2020. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem sem volt helyes tőled, hogy a kutyát póráz nélkül sétáltatod, nagyon veszélyes tud lenni magára is és másokra is.

Kimehet autó elé, leránthat egy biciklist a bicikliről, mivel a legtöbb kutya nem szereti őket. Én gördeszkával megyek mindenhova és akármilyen jól neveltek a kutyák, engem mindig megtámadnak ha a gazdájuk póráz nélkül sétáltatja őket, mert nem tetszik nekik a zörgés... ami csak mellékes dolog, mert meg tudom magam védeni egy kutya ellen, de mikor utánam szaladnak, soha nem figyelik a forgalmat és lazán kiszaladnak kocsi alá. Szóval a kutyád érdekében ne sajnáld azt a pórázt.


A vénasszony meg megérdemelte, én utálom mikor valaki állatot bánt, főleg ha az enyémet bántaná... még kedves is voltál, hogy csak egy laza pofont kapott, ami amúgy is kijárt neki.

2020. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés, senkivel nem privátoztam, így tehát, nem is vallottam be semmit. -.-'
2020. aug. 8. 22:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!