Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az a dolog életed...

Mi volt az a dolog életed során, amiről le kellett mondjál annak ellenére is, hogy azt nagyon akartad és fájdalommal járt ez a lemondás?

Figyelt kérdés
Lehet szó bármiről. Pályaválasztásról, szerelemről, stb. Esetleg még érzel fájdalmat amiatt, hogy nem úgy alakultak a dolog mint azt ahogyan megálmodtad? Mindezek ellenére, boldog vagy a jelenlegi életedben?

2023. aug. 10. 21:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeretet. Szeretve lenni.
2023. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, nagyjából mondhatjuk, hogy boldog vagyok. Pont azért tudok boldog lenni, mert el tudtam engedni az igényt és a kínzó vágyat arra, hogy szeretve legyek.
2023. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is a szeretet kapcsolatok, az utóbbi 2 hétben pedig szinte az arról is lemondtam, hogy egészséges mennyiségű tápanyagot vigyek be.
2023. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem... Ismerem a saját korlátaimat. Tudom, hogy nem sikerült volna leélni vele egy életet. Még mindig nagyon hiányzik.
2023. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A szerelemrol, az autóvezetesrol (van jogsim de rettegek a vezetéstol), és még pár apróságrol.


De van családom, normális életem és munkám, boldog vagyok így is.

2023. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindenről.
2023. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden álmom és tervem
2023. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%

-Sok támadás ért a munkám miatt, pedig rengeteg időt, pénzt, energiát fordítottam mindig rá. Kapok szeptemberben egy szelet tortát a többiekkel, legalább emeletes is lesz a torta, ha mindenkire gondolnak.


-Gyerekként elvesztettem valakit, de soha nem fogom elfelejteni, az emléke velem él.

2023. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Arról, hogy legyen egy kislányom. Világéletemben vágytam rá, nagyom szerettem volna megélni az anya-lánya kapcsolatot, de két kisfiam született.


Persze, imádok őket, de ettől még fáj, hogy lány gyermekem nem lett, viszont több gyerekünk 100 % nem lesz, nem fér bele anyagilag.

2023. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos én is úgy vagyok, mint az 1-es hozzászóló. Pontosan ugyanúgy. Én is megszoktam és engem sem érdekel, hogy a feleségem és a gyerekeim nem rajonganak értem. Kivéve a legidősebb 20 éves lányomat, akivel jó a kapcsolatom. Külföldre költöztem, de a nejem végül is nem jött utánam, maradt egy kis községben, ahol felnőtt, közel a szüleihez. Én pedig nem mentem haza, mert nekem egy nagyváros kellett és amúgy is itt jobb sok minden. A sztori ennél bonyolultabb, de maradjunk most ennyiben.
2023. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!