Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezett ez valójában,vagy...

Létezett ez valójában,vagy csak arra volt jó az egész agymosó és szemfényvesztő história,hogy szétkovácsolja a világi társadalmat?

Figyelt kérdés
Ez az egész Covid história itt az elmúlt 2 évben nagyon gyanús nekem. Nemcsak az, hogy sikerült közel 10 milliárd embert beoltani, ami egész biztos kamu és az hogy egy ilyen világjárványból 3 év alatt kiszedték az embereket és most már szinte sehol szó nincs róla. Arról nem is beszélve, hogy semmi komolyabb riportot nem készítettek családokkal, egyedülálló emberekkel, gyerekekkel, özvegyekkel, akik ebben az állítólagos szörnyű mizériában elvesztették a szeretteiket. Arra viszont egész biztosan jó volt, hogy még jobban széthúzza a társadalmat és elvadítsa az embereket egymástól és még bizonytalanabbá tegye a napjainkat, abszolút bizalmatlanságba sodorja az egész emberiséget. Különösen úgy tapasztalom, hogy leginkább itt Európában hülyültek meg teljesen az emberek szó szerint értve. A Covid óta nem találkoztam sem együttérző, sem barátságos, sem segítőkész emberekkel. Legalább 5 egykori haveromat vesztettem el, akik azóta úgy viselkednek velem, mintha sohasem találkoztunk volna. Gyakorlatilag arra hivatkoznak, hogy sok a dolguk, nagyon elfoglaltak és el vannak havazva, ami szintén kamu. Hosszú hónapok óta érdekes módon semmire nem érnek rá, még arra sem hogy együtt kajáljunk egy gyorsétteremben. Covid előtt pedig szintén érdekes módon, normálisak voltak és tudtunk találkozni szinte bárhol és volt amikor egyáltalán nem én kezdeményeztem a találkozót. Úgy érzem, hogy ez az egész történet a Covid körül kitalált és megrendezett dolog volt, milliónyian elhitték és bedőltek ennek. Ha pedig valóban létezett, akkor viszont eredményes és kőkeményen jó munkát végeztek, mert Európa pl soha nem az emberszeretetéről, az emberi kapcsolatokról, az együttérzésekről, a segítőkészségéről és általában véve az emberségességéről volt híres, hanem arról, hogy egy helyre gyűjtse be magába az összes jöttment nációt és akkora kuplerájt keverjen ki belőle, hogy ma már semelyik nemzet népe ne mondhatja el magáról, hogy "Ő" egy igazi tősgyökeres állampolgára az adott országának. "Avagy baxott és baxik mindenki ma már fűvel fával" és olyan zavaros, teljesen átláthatatlan lett az egész európai társadalmi összetétele, hogy a bábeli zűrzavar ehhez képest kispályás rendetlenség volt. De ez már csak mellékes ebben a kérdéskörben valójában, mert ennek Covidhoz nincs köze, mert jóval előbb kezdődött. Legalább a 90-es évek elején, a NAGY demokrácia hajnalán, ezek a nagy etnikai találkozások és összefonódások. Kupleráj lett Európából azóta ez kétségtelen, de ez még mindig nem jogosítaná fel az embereket, hogy a Covid óta 2 év leforgása alatt teljesen megkattanjanak és elhidegüljenek egymástól. Tehát valaminek ez alatt az elmúlt 2 év alatt kellett történnie. Tisztára olyan a szitu mintha valami rejtjelekben, kódokban közölték volna az emberek egy hatalmas csoportjával, hogy ezentúl kivel, hogyan és mi módon veheti fel a kapcsolatot. Régen a második világháborúban és a délszláv háború idején voltak olyan katonák, titkos ügynökök, a kormányok által beépített emberek, akik eltűntek a családjuktól, barátjuktól, egyik pillanatról a másikra leléptek és a titkos küldetésük miatt nem vehették fel a kapcsolatot senkivel, akivel addig naprakészen tartották. Most a környezetemben úgy tapasztalom hogy nemcsak egyedül érzem azt, hogy szinte kiközösítve érzem magam, mint egy kívülálló, hanem más ismerőseim is panaszkodnak, hogy barátaik, ismerőseik bezárkóztak a saját kis együgyű világukba és onnan se ki se be. Nem tartják egymással a kapcsolatot, míg korábban persze tartották. Szóval ezt magyarázza el bárki, hogy azóta mi történt itt, mi lelte az embereket és ki hogyan számol el a lelkiismeretével az az ember, aki ezt jónak és hétköznapi változásnak tartja. Mert hogy ami itt végbement az elmúlt 3 év alatt, az minden csak éppen nem jó és főleg nem hétköznapi. Ki mit tapasztal azóta az ismeretségi, baráti, munkahelyi környezetében, ez is érdekelne. Szeretnék értelmes válaszokat és magyarázatokat kapni erre a nem mindennapi jelenségre, ami most zajlik a társadalmi körökben,csoportokban, rétegekben. Egymondatos hülyeségek nem érdekelnek!! Ami még zavar, hogy a média ezzel nem foglalkozik, olyan mintha mi sem történt volna azóta. Több millió ember vesztette el állítólag az állását, szeretteit, ismertek, kevésbé ismertek, teljesen hétköznapi átlag emberek és nemcsak, mint egyfajta "halál" értelemben véve, hanem úgy mint embertársát, akivel egykor barátok, haverok, jó ismerősök voltak.Szóval érthetetlen és felfoghatatlan számomra, hogy minek kellett itt ahhoz történnie, hogy ekkora elhidegülés, elidegenedés történjen meg.

2023. aug. 11. 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Létezett is, létezik is most is természetesen, csak összességében az egész mizériának nagyobb volt a füstje, mint a lángja.
2023. aug. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Esetleg kézenfekvőbb magyarázat a spekulációid helyett, hogy volt tényleg egy világjárvány, a társadalmat pedig nem sikerült szétforgácsolni, hiszen nincs kiterjedt, globális konfliktus.
2023. aug. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Maga a vírus létezik,a járvány alatt jött elő furcsa, soha nem tapasztalt tünetem;hirtelen a semmiből,másodpercek alatt totálisan elveszítettem az íz-és szag érzékelésemet,csak két hét múlva jött elő.Pozitív lett a teszt,enyhe levertség,hőemelkedés is volt.De viszonylag könnyen megúsztam.Az,hogy ezzel az egésszel a háttérhatalom tesztel minket,erre van több variáció is,könnyen lehetségesnek tartom őket.
2023. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A bfegyverre gondolsz, amit szétszórtak a levegőben?
2023. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Hát én ezt el nem olvasom.

De azért gratulálok!

Vagy sajnálom, hogy ez történt!

2023. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!