Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Balogh Béla spirituális és...

Balogh Béla spirituális és vallási tanító hiteles vagy szemfényvesztő, tapasztalatak írjanak csak, nem szeretnék hamis tanítást követni, köszönöm?

Figyelt kérdés
2022. máj. 31. 21:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Megérinteni megérintett a Végső Valóság c. könyv de ne mudom elfönteni hogy lehet neki hinni amiről ír. Akit érdekel átküldöm hangoskönyvben mert megvettem!!!
2022. máj. 31. 21:45
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy másik utat követek, de néha meghallgatok más tanítókat is, mindenféle utakról.

Szerintem hiteles, valós amiket mond, egy pozitív ösvény követője volt pár éve, mostanában nem tudom mi van vele.

Szóval ha azt érezted hogy megérintett ez az út, akkor javaslom ismerkedj meg vele jobban, mélyebben....persze egy csipet egészséges óvatosság mindig legyen benned, és majd elmúlik ha már nem kell.

2022. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Ha neked csak elhinni vagy nem elhinni lehet dolgokat, akkor fölösleges bármit is olvasnod...
2022. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3# szerintem igazságtalan vagy, a spiritualitásba azért kell "hinni" is, akár hónapokig-évekig gyakorolni, mire lesz eredmény.

Ha nincs benned hit hogy helyes amit gyakorlat, hiteles az út, igaz a tanító, simán feladod, mert nincs eredmény.

De ez persze a saját véleményem.

2022. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Nagyjából hiteles. Nagyon kevés hibája van, azok is lényegtelen kategóriában.
2022. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Lényegileg teljesen hiteles.
2022. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Pont annyira, mintha finomműszerésszel végeztetnéd az agyműtéted.

Ilyen hülyeségekre pedig ne adj ki pénzt, ezek a kuruzslók ezekből a handabandákból élnek meg. sok buta ember pedig veszi, mint a cukrot.

2022. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Minden hiteles ami a könyvébe van?
2022. jún. 1. 01:38
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Semmi se, de jó pénz. Megírásához ész nem kell, ír egy halom hülyeséget és van sok buta aki fizet érte.
2022. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Annyi butaságot tud leírni, hogy hihetetlen, de jól van felépítve. De aki zugtévékben beszél olyanokat, hogy a hold egy mesterséges égitest, annak egy szavát se hiszem.
2022. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!