Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A manipulátorok akiket minden...

A manipulátorok akiket minden ember imád, mert szemfényvesztők, jobb emberek lennének mint a jóemberek akikre igény sincs? Es amíg az első temetésén majd ezrek sírnak, a jóemberekén a szűk család.

Figyelt kérdés

Manipulátorok alatt azt értem, amikor valaki esetleg érdekeltségből kedvez más embereknek, rendkívul hamar érnek el bizalmat szimpátiát mindenkinél es nagyon jó társaságok, de mondjuk a háttérben fű alatt esetleg bántalmazók is otthon vagy máshol. És folyamatosan képesek viszont a társadalom felé a megnyerőt mutatni. Az igazi arcukat nem látja szinte senki.


És vannak azok a csendes jóemberek, akiket inkább szívatnak az életben mások, mint becsülnének.


Valójában a társadalom hasznosabb tagja az első aki képes ezreket megvezetni és ezrek rajonganak érte? És haszontalan tagja a 2.?


2022. aug. 14. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Útálom a manipulátorokat és hamar kiszagolom őket, aztán messzire kerülöm, mint a pestist. Már hogyne lehetne észrevenni őket. Van bennük valami iszonyatosan irritáló.

A szerény, jó, őszinte embereket kedvelem.

A manipulátorokat csak addig kedvelik, amíg le nem buknak. Aztán megutálják őket. Persze mindíg találnak új gazdatestet, akin élősködhetnek egy ideig.

2022. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Életem tragédiája. Engem is vezettek meg párszor, de elég jól felismerem az ilyen embereket, viszont úgy látom mások vagy nem látják vagy nem akarják látni, inkább áltatják magukat is a felszínes dolgokkal.

Én emiatt sem tartok fenn igazából baráti kapcsolatokat sem, a kötelező családi és munkakapcsolatokon túl. Nem akarok sérülni se úgy hogy engem ver át valaki, se úgy hogy egy szerettemet vezetik meg/használják ki a szemem láttára.

Saját testvérem is ilyen egyébként a behízelgő stílusa miatt mindenki becézi és csak a jót feltételezi még úgy is hogy nagyon nem is leplezi már a szemét dolgait.

Most lesz a családban szintén egy temetés, és nekem is eszembe jutott mikor sokan visszajeleztek hogy jönnének és milyen csoda ember volt, hogy az enyémen a férjemen, szüleimen kívül senki nem lenne. De igazából nem is baj, jobban zavarna ha tömeg lenne és hazug méltatásban lenne részem. Persze erről már úgysem tudnék.

Sajnos ez van amit írtál. Mindenki azt látja amit látni akar, sokan nem szeretnek szembenézni az igazsággal, mert az nehéz és nem olyan vidám.

2022. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nem jobb emberek a manipulátorok.Az,hogy sok embert meg tudnak vezetni,ez sajnálatos.Egyébként lehet,hogy egyes csendes emberek is manipulátorok,akikről nem tudni mit csinálnak a háttérben.
2023. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!