Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a pap pedofil?

Lehetséges, hogy a pap pedofil?

Figyelt kérdés
Minden vasárnap találkozunk a misén és minden egyes alkalommal olyan szépeket és jókat mondd, hogy rendesen kellemetlenül érzem magam. A másik… borzasztóan közel akar hozzám kerülni, kapcsolattartási szempontból és úgy is, hogy egyre közelebb jön hozzám. Ma is voltam nagymamámmal és ez az alkalom már mindennek a teteje. Mise végén a sekrestyében elkezdte mondani, hogy nekem milyen szép az arcformám, az arcom meg hogy csinos vagyok és direkt felhozott valami hülyeséget, hogy hogyan kell artikulálni meg olvasni otthon, csakis azért, hogy tudjon velem beszélgetni. “Rövidre” zárva az egészet, állandóan furcsán viselkedik CSAK VELEM, a többi lányra rá se vet nagyon, engem meg megnéz alaposan. Szerintetek mit lehet ellene tenni? Többet nem akarom a templom közelében sem látni

2023. aug. 13. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Csak akkor feltételezhető egyáltalán az egész, ha még serdületlen gyerek vagy. Elvileg elmúltál 16, ha kiírtad a kérdést.
2023. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem nem múltam, de ezt muszáj volt kiírnom, akkor is ha tiltanak
2023. aug. 13. 11:42
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Jó helyen kérdezed, itt szinte mindenki az.
2023. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Pápá.
2023. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Pedofil pap?!? Az teljességgel LEHETETLEN!!!
2023. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Van már melled? Szőrösödik a hónaljad? Vagy a lábad közt?

Ha igen, akkor nem pedofil.


Ez persze nem zárja ki azt, hogy molesztáló lenne vagy akarna valamit, de ha már a nemi érésed beindult, akkor nem pedofil.

2023. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
#6 Idióta, van fogalmad róla, hogy ezek a folyamatok hány évesen kezdődnek el, vagy csak te vagy olyan visszamaradott, nyomorék, fogyatékos, hogy 15 éves kordban kezdődött? XD
2023. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha ez így igaz, akkor nem törölni kellene a kérdést és nem poénkodni hanem segíteni!

Sajnos innen a távolból hiába mondunk bármit, ott kell megoldanotok helyben.

Szüleiddel próbálj beszélni erről.

2023. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, ez az oldal pedofilok gyűjtőhelye. Ne itt kérj segítséget!!
2023. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
#7: nem számít, hogy jogilag kiskorú, biológiailag akkor sem gyerek. A törvény nem is ismeri a "pedofília" szót, az egy társadalmi fogalom (amit túl megengedően használnak, az esetek nagy többségében alaptalanul).
2023. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!