Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra hamis a hangom? (Link)

Számotokra hamis a hangom? (Link)

Figyelt kérdés
[link]
2023. aug. 13. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép hangod van és nem hamis. Nem kiemelkedően jó, de nem rossz hallgatni.
2023. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hamis. Szép hangod van, számomra jó hallgatni.
2023. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem is szép a hangod és nem tűnik hamisnak bár nem annyira értek hozzá.
2023. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, nagyon érdekes hangod van. Van benne valami nagyon kellemes lágyság.

Nem hamis, csak talán a zenéhez képest kicsit halk. Picit talán elnyom a zene. De ezt te éneklés közben gondolom nem nagyon érzékelheted. De szivesen hallgattam volna tovább, tehát ezek szerint jó.

2023. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2023. aug. 13. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:

jó alap, ha szorgalmas vagy, megéri tanárhoz menni hangképzést tanulni, akár csak hobbiból, a magad örömére is :)

Hamisnak nem hamis - ami kiemelkedőbb, az a légzéstechnikai hiba, borzasztóan veszed a levegőt - viszont ezt is meg lehet tanulni, hogy hogyan csináld, és nem szárad ki közben a torkod, nem megy a hang rovására ill. nem lesz ilyen hangos, kapkodós a légzésed.

Hajrá!

2023. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Énektanár vagy esetleg?:)

Kérdezhetek pár dolgot privátban?

2023. aug. 14. 09:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit a #6-os írt, igaz.

Valóban a légzés technika lényeges.

Nem mindegy hogyan veszed a levegőt és hova.

Néha elfogy a levegőd, mert kicsiket lélegzel be.

Az is lényeges hogyan, honnan "képzed" a hangot.

Ebben a dalban ráadásul meg kevés az ének nélküli rész, nem igen van benne szünet, folyamatos éneklést igényel és ezért nem csak fárasztó.

Persze az is meglehet, hogy a mikrofon ezeket a "zajokat" kierősíti.

Olyan mikrofont érdemes használni, ami kissé távolabbról is tisztán veszi a jelet.

Sokan bekapják a mikrofont és minden zajt felerősít ez.

Nem vagyok énektanár, de 35 éve zenélek és énekelek.

Amúgy meg tényleg szép érdekes a hantod, jó hallgatni.

2023. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

üdv, 6-os vagyok. Nem vagyok tanár, zenélek és énekelek, 4 évig jártam énektanárhoz. Akkor ámultam el igazán, hogy mennyi tanulnivaló van, és hogy ez milyen melós igazából! De megéri!

Nagyon sajnálom, hogy nem kezdtem sokkal korábban, és hogy egyéb elfoglaltságok miatt 4 év után abbahagytam, mert mindig van fejlődnivaló, ill. nem állok már azon a szinten, ahová a tanár felvitt. De amúgy tényleg érdemes keresni valakit, akkor is, ha nem zenei területen akarsz elhelyezkedni. Az ének sok stresszt elűz, segít kiélni, helyre rakni érzéseket. Sok sikert!

2023. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!