Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért udvarolnak nekem idegen...

Miért udvarolnak nekem idegen férfiak? 19/N

Figyelt kérdés

Itt a nyár, megyek sok helyre, jól érzem magam.

A problémám viszont az hogy gyakran udvarolnak nekem idegen férfiak. Egyáltalán minek szoktak hozzám szólni?

Legutóbb a fürdőben volt ilyen kellemetlenség.

Én egyszerűen csak egyedül akarok lenni és jól érezni magam.



2023. aug. 14. 10:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Na vajon miért...

Nincs rád írva, hogy nem akarsz ismerkedni

2023. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
9%
Szia. Huhh de szép vagy. Akarlak!
2023. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
1%
Hogy ne érezd magad nyomorultul, hogy senkit nem érdekelsz.
2023. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%
Hidd el, ha soha tobbet senki nem udvarolna Neked, ha soha tobbet egy pasi sem akarna elkerni az elerhetosegedet, hianyozna. Azt kerdezned Magadtol hogy ronda vagy e, kover vagy e stb. Ez ilyen, mindig az kell ami nem lehet a mienk. Az en hajam egyenes, gondort szeretnek, az egyik baratom haja gondor, o egyeneset szeretne. Soha veget nem ero tortenetek ezek. :))
2023. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
7%
Én barátnőt szeretnék, te pasit, egyeznek az igények.
2023. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%

Nagyrészt azért, mert reménytelenül magányosak, és ilyenkor van esélyük megszólítani egy nőt, nem gondolva arra, hogy ezek a nők nem beszélgetni és másokkal időt tölteni mennek oda.


Vagy csak közvetlenek és hátsó szándék nélkül meg akarnak dicsérni, de ez is zavaró tud lenni.

2023. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
75%

Nem tudom, én nagyon örülök hogy 9 éve anno “odamentem” udvarolni egy idegenhez, aki azóta a feleségem.


Gondolom így működik a világ, az emberek udvarolnak egymásnak valamiből lesz valami, valamiből nem.

2023. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2%
akkor ne nézegesd a pasikat
2023. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6%
Mert ez a természetes mondjuk? A legtöbb ember párkapcsolatban képzeli el az életét, amihez elemgedhetetlen hogy udvaroljon is (pasi szempontból, meg néha nőből is). Az hogy te külncködsz és nem akarsz ismerkedni nem jelenti azt hogy másoknak hozzád kell igazodniuk. Tanuld meg lekezelni és kész.
2023. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Dugni akarnak.
2023. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!