Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyarok kb hány százalékána...

A magyarok kb hány százalékának van annyi megtakarítása, hogy nem okozna megélhetési problémát az, ha 3 hónapig minden bevételtől elesne?

Figyelt kérdés
2023. aug. 14. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
5%
2023. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legfrissebb felmérések szerint 75%-nak NINCS ennyi megtakarítása sem, szóval nagyon maximum 10%-ra tippelném azokat, akiknek tényleg semmilyen problémát nem okozna. A maradék némi nadrágszíj-összehúzással átmenetileg meg tudna oldani egy ilyen szituációt.
2023. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Hát ez elég furcsa/szomorú. Én meg tudnék élni a megtakarításomból (amit nappali tagozatos egyetem mellett diákmunkával szereztem az elmúlt 1-2 évben nem kiemelkedő fizuval) ennyi ideig a jelenlegi életszínvonalomon, bár nem mondom, hogy örülnék neki, ergo gondot okozna (?).
2023. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
A magyarok hány százaléka szórja el teljesen felesleges dolgokra a pénzét, hogy aztán később azon panaszkodjon, hogy nincs pénze a hó végén?
2023. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én jól keresek, de lakások, autom nincs.

0 ftrol indultam, szoval en is szarul elek.

Lakashitelt meg tobb mint 2x visszafizetni

2023. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként az idősebbek annyiban jobb helyzetben vannak, hogy a többségüknek van saját lakása vagy háza, ahonnan persze nem akarna elköltözni albérletbe. Sok idős van, aki egyedül maradt a nagy házban, miután kirepültek a gyerekek és nem hajlandó kisebbe költözni, mert már időskorban ragaszkodnak az emberek többsége a régi házhoz. Így viszont sokan irreálisan magas rezsiket fizetnek a rosszul szigetelt ingatlanokra, mivel egy vagyonba kerül befűteni. Szegény mamám is egy nagy házban lakik, sok rezsit fizet és még meleg sincs a házban télen. De költözni nem költözne soha.

Nekem van megtakarításom, de jelenleg már egy garzon is megfizethetetlen kategória, szóval hiába van több millió forintom, az albérlet rengeteg pénzt elvisz és nem jutok előrébb.

2023. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kell venni egy üres telket meg egy lakókocsit
2023. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!