Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintettek most Magyarország...

Szerintettek most Magyarországon a lakoság hány százalékának lehet 4-5 millió forint meg takarítása?

Figyelt kérdés

Mert úgy veszem észre hogy sokan élnek egyik hónapról a másikra.

Vagy nincs annyi keresetük, hogy félre tudjanak tenni vagy csak el verik a pénzt olyan dolgokra amire ha jobban bele gondolnak nincs is szükségük.

pl.. alkohol, cigaretta.. stb



2021. febr. 28. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érted, hogy ennyi van a bankban és nem kell elkölteni (autó, lakás), akkor szerintem 10-15%
2021. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

"vagy csak el verik a pénzt olyan dolgokra amire ha jobban bele gondolnak nincs is szükségük.


pl.. alkohol, cigaretta.. stb"


Mit jelent az hogy "nincs is szükségük"?

Van egy csomó olyan kényelmi dolog a te életedben is, amire igazából azt lehetne mondani hogy "nincs is rá szükséged" de annyira integrálódva van a te és minden ember életében hogy el sem tudja képzelni nélküle az életét.

Valakinek az alkohol, cigaretta, neked az oksotelefon, internet, tv, számítógép.

2021. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ez segít nekem akkor sem volt ennyi, amikor nem volt a vírus :D
2021. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kiadásra kerülő lakás is megtakarítás... meg van még pár hasonló ami nem konkrétan bankbetét.


Asszem egyharmad arány volt a legutóbbi ksh adatok szerint.

2021. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van saját lakás és autó mindegyik hitelmentes és ha van egy hirtelen ki adás pl.. lakás felújítás, kocsi javítás. vagy el romlik a gáztűzhely vagy mosógép és hirtelen meg csináltatni vagy újat venni.

A 4-5 milliót igen bankba értettem meg van otthon valamennyi kézpénz.

2021. febr. 28. 12:49
 6/9 anonim ***** válasza:
De hát a lakás is egy megtakarítási forma, ami ráadásul hozza a pénzt mert kiadod!
2021. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minek tartanám bankban a pénzem?
2021. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Országos szinten talán egy 10%, mondjuk regionálisan lebontva szerintem nagyon eltérőek lehetnek az arányok hiszen a budapesti II. vagy XII. kerületben ennek az összeg sokszorosa is rendelkezésre állhat míg Borsodban sokaknak ennek az összeg tizede se állna rendelkezésre.
2021. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 2000 fős falumban szerintem a lakosság 60%-ának van ennyi megtakarítása. A környékbeli falvakban még több az arány. Észak-Fejér megyéről beszélünk. Persze az utóbbi években azért futott a szekér, mert munkahely itt rengeteg van, csak az a probléma, hogy mindig bizonytalanság van.
2022. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!