Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 évvel ezelőtt tényleg jobb...

20 évvel ezelőtt tényleg jobb volt fiatalnak lenni? Én most hallgattam régebbi zenéket YouTuben és tényleg sokkal jobban bejött az a életérzés, igaz nem volt facér, Twitter de szerintem jobb is volt nélküle

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 20:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Facebook
2021. márc. 14. 20:04
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Minden kornak megvan a maga előnye és hátránya.

Én szerettem akkor élni,2001ben végeztem a gimivel,amit rühelltem.

Az az időszak meghatározó volt,legalábbis számomra biztos.

2021. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Jobb volt, sőt ha idevesszük az "Emtíví" korszakot 1989-1995 környékéről, akkor ez még inkább igaz. Aki nem élte át, nem értheti. Mint ahogy mi sem értjük a 60-as, 70-es évek életérzését. Persze, hallgatunk zenéket és nézünk filmeket ebből a korszakból, de az nem ugyanaz, amint megélni.
2021. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Ahogyan az idősebbek sem értik, milyen az életérzés amikor ilyen fiatalon zsebben van az internet és ennyi mindenünk megvan, bármiféle munka nélkül.


A zenéhez kapcsolódóan meg azt tudom mondani: mennél későbbi korban élsz, annál többféle zenéből válogathatsz :)

2021. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

20 évvel ezelőtt voltam tinédzser és igen, jobb volt. Lehet hogy sokan manapság forgatják a szemüket a tüsihaj stb. láttán de nem volt genderőrület meg hestegmítú, a filmek és sorozatok se akartak kioktatni és ideológiákat lenyomni a torkunkon, és a zenék is sokszínűbbek voltak, dallamosabbak stb.

És mi a korai Y-generációsok voltunk azok akik mind az online térben mind azon kívül megtaláltuk a helyünket mert mi még (közhelynek hangzik de) a játszótéren voltunk gyerekek, nem a gép vagy az okostelefon előtt.

2021. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Igen! Valóban SOKKAL JOBB VOLT!! Én titkon azt remélem, hogy valaki végre meghekkeli a facebookot, megszünteti az ilyen káros platformokat és az emberek visszatérnek a való világba.
2021. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
A mai zene zöme egy fos!!
2021. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
A mai filmek is tartalmatlanok. Minden üres, rideg és xar!
2021. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

#4


Az meg van azért, hogy az általad lenézett idősek találták fel és gyártották le pl. a telefonodat már akkor amikor te még csak igyekeztél beletalálni a bilidbe?!

2021. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon béna életed lehet, ha ebbe a válaszba azt láttad bele, hogy lenézem az idősebbeket. :D

Generációtól függetlenül azokat nézem csak le egy kicsit, akik mindig jönnek a "a mai zenék szarok" dumával. (Egyébként szerintem is szarok a mai zenék, de ez véletlen, a nyolcvanas évek zenéi tetszenek, pedig az ötvenes években születettek szerint az is lehetne szar.)

2021. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!