Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha valakivel...

Miért van az hogyha valakivel beszélgetek neten és kimarad 1-2 nap akkor olyan fura utána és semmiről nem tudok beszélni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 17. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Ez fura: 2 nap alatt egy érdekes, fura dolog nem történik veled/veletek, ami téma lehetne?
2023. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is valahogy lejövök a másikrol.

Pl egyszer tök jókat beszélgetunk nevetünk viccelodunk egyik témábol jon a masik aztan 2 nap kihagyás után meg szinte alig érdekel a csetpartnerem nem volt fenntartva bennem a dolog valahogy. Magátol ill a semmitől pedig nem marad meg. Egyszeruen lejövök rola. Aztan kenyszeresen megy nyögvenyelve par small talk vele.

Ilyenkor van az hogy keresek mást akivel megint izzik vmi megint pörög a cset, aztan kezdodik ugyanaz..

2023. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alkati kérdés. Személyiségfüggő. Ki mennyire érdeklődő típus, mennyire empatikus mások dolgaival kapcsolatban, hogyan kommunikál, mennyire nyitott személyiség, mennyire barátkozós, extrovertált vagy inkább introvertált stb.

Én meg pont az ellenkezője vagyok. Nekem mindig azt mondják, hogy "annyira jó, hogy már legalább 3-4 éve nem találkoztunk, nem beszélgettünk, mégis ugyanonnan tudjuk folytatni a beszélgetést, mintha csak tegnap hagytuk volna abba." Én nagyon könnyen rá tudok hangolódni másokra, azonnal megtalálom a közös hangot szinte mindenkivel.

2023. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!