Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy beszélek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy beszélek valakivel, minden jól halad, aztán eltűnik. Utána hónapok múlva újra keres? (17L)

Figyelt kérdés

Instán elkezdtünk beszélgetni, úgy éreztem minden tök jól alakul, aztán láttamozott. Egyszer még megkerestem, de megint láttamozva lettem. Utána én sem kerestem őt. Ma pedig újra rám írt, olyan mintha mi sem történt volna, megint jól elbeszélgetünk. Miért volt vajon eltűnve vagy mi ütött belé hogy több hónap kihagyás után megkeresett?

Azt még hozzáteszem, hogy érthetőbb legyen, hogy nem találkoztunk még, és ő most érettségizett idén (én jövőre fogok)



2022. jún. 1. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom a tanulást helyezte előtérbe, de ilyenekre nyugodtan rákérdezhetsz nála.
2022. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez elég bunko. Ha én nem erek rá, megmondom az embernek, hogy most elfoglalt leszek és majd később tudunk megint beszélgetni.

Úgy kezel, mintha semmit nem érnél a szemébe, észre sem veszi, hogy ez mennyire bántó. Az is lehet, hogy talált valaki mást, aki épp érdekesebbek tűnt, aztán megint visszatért hozzád. Az ilyen fiukat le kell koptatni (nem nagy energia mert maguktól is lelépnek).

2022. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Értem, amit #1-es ír, de a tanulás nem olyan dolog, hogy nem képes naponta rászánni,mondjuk fél órát a lányra is. Meg tényleg elég bunkó dolog, hogy nem szólt. Szerintem meg kéne beszélnetek ezt, illetve el kéne neki mondanod, hogy ez rosszul esett neked.
2022. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van egy élete neki az instán kívül is. Persze dobhatott volna egy üzit, hogy ne ér rá, így arra tippenlék, hogy több vasat tart a tűzben, és az egyik felizzott, aztán kihűlt, így most megint nálad próbálkozik.
2022. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Mert Insta meg a többi csak virtuális, nem valóság!

Nem is értem mire jó, miért nem néznek körbe az emberek a saját környékükön? Vagy ennyire nincs valódi társasága senkinek sem?


Metrón is jóhogy be nem sétálnak a sinek közé, annyira bele vannak szorulva a telefonjukba. Borzalmasak!

2022. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vagy azt várta, hogy én írjak? Vagy kiderüljön, hogy kavarok-e mással is?
2022. jún. 2. 08:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy naív, simán csak nem vagy a környezetében.

Ha komolyan gondolod ne instán meg neten keresd, hanem hívd fel, aztán dumáljatok, ha egyáltalán van miről. Ha passzív elzárkózó akkor ne erőltesd, haladj tovább a valóság felé!


Felesleges falakat döngetni úton útszélen akad lehetőség bárhol, férfinak és nőnek is, csak nézőpont és értékrend kérdése.

2022. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Egy valamit jegyezz meg: aki akar, tesz.

Mindegy milyen kifogást találsz ki neki, hogy felmentsd. Te őt jobban kedveled, mint ő téged. Ez ilyen egyszerű. Téged sem állított meg, hogy írj neki, amikor valószínű kavar mással. Ezek csak kifogások, mert még reménykedsz. De nézd a tényeket. Te többet fektetsz bele, mint ő. Ő meg semmit nem fektet bele. Így soha nem indul jó kapcsolat.

2022. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem fektetnek bele többet mint ő. Én nem írtam volna neki, szóval részemről ez megszakadt volna
2022. jún. 2. 15:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Tartalék-ként kezel. Ha éppen unatkozik, akkor elkezd veled beszélni. Legyen benned annyi tartás, hogy ha hónapokig ignorálnak, akkor utána ne beszélgess vele úgy, mintha ez teljesen normális lenne. Minimum egy magyarázattal és bocsánatkéréssel kellett volna kezdenie a beszélgetést, ha folytatni akarta.
2022. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!