Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha idegenekkel kell találkozno...

Ha idegenekkel kell találkoznom vagy beszélnem stresszelek előtte stb..?

Figyelt kérdés
Bármikor egy idegenhez kell hozzászólnom , beszélgetnem kell velük nagyon stresszelek,gyomorgorcsom van. Félek hogy rosszat mondok,vagy kérdeznek és nemtudok rá válaszolni. Hogy zokkentsem ki magam ebbol?

2023. aug. 19. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem egy tegnap kezdődött probléma. Ennek van egy kezdeti időpontja és van egy oka, ami kiváltotta ezt. Az okot szüntesd meg!
2023. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess idegenekkel. Minél többet kell magad körbevenni emberekkel és beszélni velük. Először pár szót csak. Rá kell kényszeríteni magad. Én a telefonhívással vagyok így. Emailben simán meg személyesen is, de hívni valakit nekem tiszta stressz még időpontot kérni is, rendelni stb. Megteszem ha kell, de átérzem a stresszt. Viszont elkerülhetetlen a telefonálás, edzem magam és akkor is ráveszem magam, mert muszáj.
2023. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Teljesen természetes. Valakinek könyebben megy, valakinek nehezebben.
2023. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valszeg be akarsz vágodni erdekel mi a véleménye rolad meg akarsz felelni.
2023. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugye lany vagy?
2023. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok
2023. aug. 19. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Mióta áll fenn ez a gond?
2023. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem kb akkor kezdődött el amikor felsős lettem még általánosba ,azóta idegenekhez félek hozzászólni,ha beszélnem kell elkezdek görcsölni, szorít a tüdőm. Ma is idegenekhez kell majd hozzászólnom és előre félek nagyon
2023. aug. 19. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!