Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miről lehet idegenekkel...

Miről lehet idegenekkel beszélgetni?

Figyelt kérdés
Példamondatok kellenének. Sokszor elakad a beszélgetés,mert a másik fél csak rövid választ ad,van amikor elég ritkán. Legtöbbször Nekem kell kezdeményezni. Kellenének ha lehet minél több példák,hogy mivel lehet indítani ill. fenntartani egy beszélgetést. Ill. a másik, hogy lezárni egy beszélgetést, gyorsan is akár,de nem illetlenül.
2016. dec. 31. 12:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Küldjetek ilyen példákat akár privátban is!
2016. dec. 31. 12:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem irtad le a szituáciot? Miert akarsz idegenekk beszélni?
2016. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Blaustauger98 válasza:
55%

100 ,hogy öregasszony tette fel a kérdést és a buszon iskolásokkal akar beszélgetni

XD

2016. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Miért jöttek a Földre,milyen gyors az űrhajójuk,stb..
2016. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3, tuti, hogy nem öregasszony tette fel a kérdést.

Én öregasszony vagyok, ha beszélgetni akarok, akkor beszélgetek, nekem nincs szükségem példamondatokra ehhez, illetve ha nincs miről beszélgetnem, akkor nem beszélgetek. Egy bizonyos kor fölött az embereknek már van akkora tapasztalatuk, meg vannak annyira szocializáltak, hogy tudnak maguktól is beszélgetni.


De hogy ne offoljak: indítani minden esetben köszönéssel érdemes, és a lezáráshoz is elég egy viszontlátásra, illedelmesebb formában az "örülök, hogy ilyen jól elbeszélgettünk, viszlát".

2016. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Internetes beszélgetésre gondoltam,chat,társkereső.Nem öregasszony vagyok.
2016. dec. 31. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!