Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami történhetett az idővel,...

Valami történhetett az idővel, hogy ennyire gyorsan elment? Mert én a szó szoros értelmében nem érzem magam 30-nak, hanem 18-20-nak.

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 04:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a legtöbben így érzik. Ezért kell megélni a pillanatot és a legjobbat kihozni minden egyes napból, mert az élet gyorsan elszalad.
2023. aug. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Minél idősebb vagy, annál gyorsabbnak érzed az idő múlását. Nekem az szokott durva felismerés lenni, amikor beszelgeteskor felmerül valami közelmúltban történt esemény, és rájövök, hogy basszus, ez 20 éve volt 😅
2023. aug. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok, én is ezt érzem. Az a szerencsém, hogy annyinak is nézek ki, az viszont nem, hogy nekem pasikban is ez a korosztály jön be, de mégsem járhatok egy 18 évessel…


Azt is furának érzem, hogy egyeseknek ilyenkor már több gyereke van, én meg még évekig nem akarom feladni a független életem. És fel nem fogom, mások miért adják fel a legszebb húszas éveiket emiatt.


Szerintem semmi gond nincs azzal, hogy fiatalabbnak érzed magad, amíg ez mondjuk nem éretlen viselkedésben ütközik ki. Az idő pedig ja, sajnos rohan.

2023. aug. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

" Azt is furának érzem, hogy egyeseknek ilyenkor már több gyereke van, én meg még évekig nem akarom feladni a független életem. És fel nem fogom, mások miért adják fel a legszebb húszas éveiket emiatt. "


Szerintem teljesen ideális,ha az embernek ilyen korban már van gyereke (persze ha minden adott hozzá,és akarja is)

Nekem az a furcsa,hogy van aki 35+ éves kora után szüli az elsőt.

2023. aug. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Ezzel csak annyi a baj ha 30+ os fiatalnak érzi magát, hogy egy 22 éves nő számára meg öreg az a 30 as. Magadrol gondolhatsz bármit ha más nem így lát téged.
2023. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

#4 nekem egyelőre kicsit sem vonzó az éjszakázás egy síró gyerekkel, a megereszkedett has, mikor most tök jó alakom van az edzésnek hála, aztán szülés után meg lehet hízékony leszek, vagy az, hogy lehet majd végighányom a 9 hónap terhességet, vagy az, hogy egy férfitől függjek anyagilag. Sokkal jobban lázba hoz, hogy felszedjen egy izmos fiatal srác péntek este, minthogy legyen egy férjem. Sosem értettem azokat, akik túlidealizálják a gyerekvállalást és a házasságot, mikor egy csomó nehézséggel jár, nem csak abból, hogy “jaj decuki baba” meg jaj de szeretjük egymást. Kemény munka mindkettő, nem csak móka és kacagás.


Ezzel senkit nem akarok győzködni semmiről, csak a saját véleményemet írtam le - nekem így jó az élet, más meg el se tudja képzelni, mit élvezhetek ebben, mert másnak lehet csak úgy szép az élet, ha van legalább 4 gyereke. Nem vagyunk egyformák, ez van.

2023. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
28 vagyok amúgy, miért lennék öreg 22 évesnek?!!!!
2023. aug. 21. 08:25
 8/20 anonim ***** válasza:
A kérdésben még 30 voltál.
2023. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nyugi kérdező, ez így is fog maradni. 40+ vagyok, belül még tizenéves :D


De a tested öregszik, és ezt fűzném a gyerekes témához is. Értem, hogy társadalmilag már az a normális, ha az ember 30-40 évesen vállal gyereket, de a valóságot nem érdekli a mi mesterséges építményünk, gyereket továbbra is kb. 25 éves korig a legideálisabb megszülni, onnantól kezdve egyre több kockázat lesz.

2023. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok
2023. aug. 21. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!