Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nekem pl a tavalyi és az...

Ha nekem pl a tavalyi és az előtti aug 20 is olyan mintha ma lett volna, vagy felkelek 4 kor erre egy pillanat alatt már 5 ill 6 óra lesz, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés

És úgy örültem, hogy ez évben nem megyünk ki "mégegyszer" a tüzijátékra.

Vagy pl valaminek a határideje aug 31 erre csak azt veszem észre hogy van rá durván egy hetem csak.

Viszont amikor a fizetést várom meg mintha távoli messzesség lenne.

De örülök hogy pl elmúlt a karácsony(utálok költekezni leminuszolni magam es pattogni), meg hogy minden munkanap 2 unnep közt is hajtás van nálunk, tavaly bevásárolni készulni se tudtam rá mert dolgoztam, erre megint mindjárt a nyakamon van az egész procedura.

Most hetfo kedd lesz a kari, megint nem tudok ra keszulni. Egész héten melo hétvégèken meg pihennék takaritanék. És amugyis hóvégére esik mindig.



#időèrzèk
2023. aug. 23. 05:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Megy az idő az biztos, még ha nem is mindig úgy érzékeled.
2023. aug. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor hol lassabban megy, hol gyorsabban?(kvantumfizika szerint elvileg nincs is idő)
2023. aug. 23. 06:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elfoglaltak vagyunk akkor nyilvan kevesebbnek erezzuk az eltelt idot, mintha unatkoznank vagy ragorcsolve "varnank" vmire. Nemigazan foglalkozok a karacsonnyal meg mas unnepekkel se igy szerencsere ilyen gond nincs 😀
2023. aug. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kevesebbnek érezzük az időt az lehet megfelel annak hogy valoban gyorsabban is telik olyankor. Lassabban öregszünk.
2023. aug. 23. 06:56
 5/5 A kérdező kommentje:
*ha
2023. aug. 23. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!