Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Vad idegen...

Mit jelenthet? Vad idegen kutya ami egyik pillanatban még nem igazi a másikban már az, és leakarja szedni a kezem?!

Figyelt kérdés
Álmomban a párommal arra értünk haza, hogy habár zárva volt az ajtó, belül fel volt forgatva a ház, mintha valaki keresett volna valamit vagy nem tudom... És beérve a fürdőszobába a tükörben egy szürke dogot (dán dog volt talán) láttam. Meg voltam győződve arról hogy csak a szemem káprázik ezért halál nyugodtan odanyúltam, hogy egy mozdulattal elhesegessem ezt a hülye "álmot"... Mikor hozzáértem a fejéhez, abban a pillanatban valódi lett..vicsorgni kezdett és majdnem megharapta a kezem. (gondolom ez már nem lényeges infó,de aztán ahogy ez tudatosult bennem, hogy valódi, az addig még nem látott macskámat kezdtem keresni... Xd) Álomfejtők van ötlet? 😁

2017. okt. 9. 06:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért kell az álomban értelmet keresni?

Álomnak nevezzük az alvás közben információ feldolgozást vagy gondolkodást. Ha például egy nap alatt bedarálunk egy sorozatot, akkor azon fogunk gondolkodni egész este és ezért álmodunk gyakran a sorozat elemeivel.

Magyarázatot keresni az álmokra ugyanaz mintha magyarázatot keresnél arra, amin napközben is jár az agyad.

2017. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mondom h hiszek azokban az elméletekben amiket hallok egy egy álmom jelentésével kapcsolatban, de kifejezetten érdekesnek talalom őket. Mert ha felállít egy tökéletes képet rólam/engem személyesen érintő körülményről, egy számomra vadidegen ember szimplán egy álom alapjan, akkor azért az kicsit durva :D egyébként az emberek nagy része amit nem ért arra magyarázatot keres. Lehet h csak egyszerűen hinni akarnak/akarunk nem?
2017. okt. 10. 03:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!