Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mindig a fizikai munkáso...

Miért mindig a fizikai munkások pattognak a testépítés miatt?

Figyelt kérdés
"Segédmunkában izmosodj meg" "az nem igazi izom" "aki dolgozik annak nincs ereje erre". Látszik hogy miért vannak arra szorulva hogy kőműves mellett legyenek segédmunkások. És hadd ne keljen elnézést kérnem amiért én képes voltam továbbképezni magam és nem vagyok arra a csicska munkára szorulva mint ők és van időm testépítésre., senki nem kötelezi őket hogy segédmunkások legyenek életük végéig. A másik meg ha olyan kemény a munka elfogsz utána menni akár csapatsportra vagy küzdősportra? Ugyebár.. Segédmunkától senki nem izmosodik meg esztétikusan.
2023. aug. 23. 08:32
 1/10 Kitana. ***** válasza:
71%
Semmilyen fizikai melótól nem lesz kidolgozott teste valakinek, de nem értem, ha neked ilyen jól megy, akkor miért lógsz segédmunkásokkal, akik még oltogatnak is :D
2023. aug. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1.Nem hallottál még az internetről kis szívem?
2023. aug. 23. 08:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A segédmunkás csoportot általában az alulművelt, kései középkorú emberek teszik ki akik így nevelkedtek.

Nyilván van kivétel mert bárki szorulhat segédmunkára.



Egyébként abban igazuk van, hogy az építkezésen megedződött emberek jobban szokták bírni a fizikai terhelést hiszen az ő szervezetük ehhez alkalmazkodott míg aki edzőterembe edz lehetséges, hogy látványosabb izomzatot fejleszt de hamarabb kifulladna egy hosszan tartó fizikai munkában.

2023. aug. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért pattognak mindig a testépítők ha fizikai munkáról van szó?
2023. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nem tudom, akárhány gyárban dolgoztam anno, mindenhol volt egy gyúrós klikk, akik a 3 műszak mellett is eljártak kondiba. Nőknél is volt mindig ilyen torna vagy fittness klikk. A fizika munka inkább állóképességet ad szerintem, nem látványos izmot.
2023. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki ki akarja gyúrni magát megteremti rá az alkalmat, vagy így vagy úgy.
2023. aug. 23. 10:02
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#2:

Nem illik egy nővel így beszélni, kisfiam.

2023. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van az a vicc, hogy a pokolban főnek a magyarok az üstben. De nem őrzik az üstöt az ördögök, mert ha egy megpróbálna kiszállni, a többi úgyis visszahúzza. Így röviden és tömören ez a magyar néplélek...
2023. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert irigylik, hogy nekik nem jut minőségi élet.

És hát dögöljön meg a szomszéd tehene is:D

2023. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai munkás vagyok,és rendszeresen kondizom.Ismerem ezt a típust,akikről beszélsz.Nem az a gond,hogy valakinek elég kondizást jelent pl.a kőműves meló,mert ezt teljesen megértem.A fölösleges okoskodás a baj,mert ez a primkó emberek szokása.De ezzel úgysem tudsz mit csinálni.
2023. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!