Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok lánynak miért nem jön be,...

Sok lánynak miért nem jön be, ha egy pasi izmos?

Figyelt kérdés

Kb. ennyire: [link]


Azzal jön elég sok lány, hogy aki így néz ki, az felszínes és műveletlen. Biztos csak a testével törődik, mással nem. Szerintem egy férfinak izmosnak és erősnek kell lennie.


Én pl. nem a külsőért edzek. Azért edzek, hogy fizikailag többre legyek képes. A jó külső csak járulék.



2016. máj. 20. 09:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%

Soknak meg bejön.

Nem vagyunk egyformák, nem tetszhet mindenkinek minden.

2016. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
62%
Sokunknak tetszenek a nagy körmös szőke cicababák. De feleségnek nem fogadnánk el .
2016. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%
Női szemmel nézve nem rossz "darab" amit belinkeltél, de sajnos az ilyen pasikat nem a jóisten teremtette ilyennek. Gyúrnak, kondiznak napi sok órában, megrögzötten táplálkoznak az épp aktuális trend szerint, némelyik többet jár kozmetikai kezelésekre, mint egy nő. És mindezt nem a rosszindulat mondatja velem, mindössze aki ennyire ilyen pasi, nem elsősorban kapcsolatra való, legfeljebb olyan hölgynek, aki szintén sportmániás és összeér az érdeklődési körük. Nekem is van ilyen ismerősöm és több szabadidőt tölt a konditeremben, mint otthon. A szépségért persze meg kell fizetni :)
2016. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 ittittitt ***** válasza:
19%
azért,mert nekik a zsíros,csülkös hájpacnik tetszenek vagy ,mert úgy érzik ,hogy ilyeneknél nincs esélyük.
2016. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
85%
Az ízlésemet nem fogom tudni megmagyarázni. Nem mondanám erre, hogy ronda vagy felszínes vagy művi vagy akármi, de nekem nem tetszik. Ugyanúgy, ahogy vki szereti a spenótot, vki nem. Ezt nem lehet megmagyarázni. Max. annyit tudok mondani, hogy nekem egy nem izmos férfi is lehet férfias, sőt... inkább a kiálláson és a személyiségen múlik.
2016. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Ezt a baromságot honnan vetted?
2016. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
61%
Mert sokan azt a nagydarab zsírtömeget nevezik izomnak, amit a vizesítéssel és tömegeléssel magukra szedtek. Ott nem a kidolgozás számít, hanem a tömeg amivel feszíteni lehet, tele van velük a Napiszar. Kidolgozottnak lenni picit több munkával jár, és azt ész nélkül sem lehet helyesen csinálni. A linkelt képen szereplő férfi sem 2 perc alatt lett ilyen, de a modell az más kategória nőben és férfiban is. Mintha egy csúcskategóriás mobilt akarnál összehasonlítani a középkategóriással. Hiába lesz valaki izmos, ha nem jóképű. De ismétlem, a nők inkább a tömegre asszociálnak az átlagos izmos férfiaknál, nem a kidolgozottságra. A genetika kulcsfontosságú ebben és persze a ráfordított idő. Na itt bukik ki az, hogy aki így akar kinézni annak kemény időt is kell edzéssel töltenie (leszámítva a genetikailag megáldottakat), tehát könnyen tűnhet úgy hogy ez veszi el az ideje nagy részét, ami sokszor igaz is. Nem mindenki értékrendjébe fér bele az, hogy munka után a párja még heti 3-4x pár órát edzőteremben töltsön, ahelyett hogy vele legyen. Családos embernél pláne korlátozottan fér ez bele, márpedig a nők egy idő után már családot akarnak, nem az izom az első. Ha egy férfinak az izom ennyire fontos, az nem jó ómen a későbbiekre. Bonyolultabb kérdés ez, számos tényezővel.
2016. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%
A Lányok csak magukból tudnak kiindulni, azért mondják ezt mert saját magukat vetitik ki, Náluk van az a sztereotipia hogy aki túl van dekorálva arról az sül le hogy egy agyatlan szőke felszines pcsa és csak a külsejével tud kompenzálni.
2016. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a legtöbb lány nem az alapján választ párt, hogy ennyi, kevesebb, sokkal kevesebb izom van rajta vagy sem. Hanem, hogy milyen ember.

Persze le lehet írni egy ideált, de az életben nem egy listával jár az ember, hogy vajon kire illik rá :)

A nagyon izmos, tehát még ennél is izmosabb, testépítő férfiaknál nekem az nem tetszik, hogy náluk valóban az egész életük arról szól, hogy mikor, mit esznek. Így nehéz normális életet élni, nem lehet elmenni bármikor bárhova, nem lehet csak úgy beülni valahova kajálni, stb.

2016. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
51%
Ha díszes dobozba csomagolják a szart, attól az még nem lesz finom. És nem árt, ha már felbontás előtt tisztába vagy a tartalommal.
2016. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!