Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen dologtól beteges dühroha...

Ilyen dologtól beteges dührohamot kapni?

Figyelt kérdés
Ha valahova oda akarnék menni de már vannak ott mások ezért nem tudok nyugodtan, békében, egyedül oda menni. Mondjuk egy folyóparton egy adott helyre vagy egy padra a parkban
2023. aug. 25. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha közterület, akkor nem tilthatja meg, hogy mások is odamenjenek. Ennyi erővel őt is elküldhetnék onnan. AKi ettől dührohamot kap, az nem normális. Nem tudom, kicsodád, de ha teheted, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Lehet, hogy legközelebb indulatában téged bántalmaz.
2023. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Beteges. A világ nem körülötted forog.
2023. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
#1 vagyok. Ja, ha te vagy az, kérdező, akkor saját érdekedben fordulj mihamarabb pszichiáterhez. Inkább még azelőtt, mielőtt valakinek nekiesel dühödben, aminek bírósági következménye lehet.
2023. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem, de megverheted őket, ha elég határozott vagy.
2023. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Jó, hogy nem fejbe akarod lőni, mert leült a te kedvenc parkodban, a kedvenc padodra.


Közterület, vagyis fordítok bárki, bármikor azt csinál ott kb. amit akar.

2023. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

#4:

Vagy majd lehet, hogy őt verik meg, Mr. Hülyetanács.

2023. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ, mit értesz dühroham alatt.

Én igazából megértem, ha ettől agyfaszt kapsz, nyilván szeretnél pár nyugodt órát a kedvenc helyeden, de KöZtErÜlEt, viszont torkig vagy a ki..szott emberekkel, okádasz már tőlük, és frusztrált vagy, hogy ezeknek pont itt kell lenniük. Ez egy természetes reakció, lefogadom, hogy az összes "mindenkinek joga van ott lenni" válaszoló ugyanezt érzi, mikor a szüttyögő nyomorult hülyéket kerülgeti a Lidlben, vagy nem talál parkolóhelyet, vagy a tömegnyomorban áll a buszon, hogy mif..zért kellett ezeknek ide jönni?!

Attól függ, mit értesz dühroham alatt. Ahogy megéled a frusztrációd, az határozza meg, hogy egészséges-e még, vagy sem.

2023. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Eléggé idegesítő az biztos.Egy "b...sszameg!" nekem is elhagyja a számat ilyenkor.De őrjöngeni felesleges ezen,el nem küldheted őket,és csak a vérnyomásod lesz magas.
2023. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!