Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor kezdenek rájönni az...

Mikor kezdenek rájönni az emberek hogy a TV-ben a médiában, úgy meg vannak vezetve mint ide Lacháza?

Figyelt kérdés

Emberek mikor kezdtek el gondolkodni, használni a józan paraszti észt, és rájönni hogy a híradóban a TV-ben nem azt akarják hogy ti annyira képben legyetek az igazsággal, hanem hogy azt a hazugságot tegyék nektek valósággá amit egy állatkerti majom is kinevet.

Mikor kezditek újra használni az agytekervényeiteket, és megkérdőjelezni azt a valóságot amit a mainstream média már több éve behazudik az emberek otthonába egy 2D-s dobozon keresztül? Mikor kezditek végre azt el hogy felelősséget vállatok az életetekért azzal hogy abba hagyjátok a szellemi lustálkodást és átgondoljátok a világban történt dolgoknak a miértjét hogyanját. Csak úgy biztatásul: hidd el képes vagy gondolkodni!... Én bízom benned, ha nekem megy, neked is mennie kell.

Attól mert az iskolából úgy kerültünk ki hogy az egyetlen értelmes dolog amire meg tanítottak az a számolás, írás, olvasás, hálásak lehetünk mert ezekkel újra el tudunk kezdeni gondolkodni és kommunikálni egymással...



2023. aug. 28. 18:12
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, rég vége a covid mizériának, most már nem kell így toporzékolni miatta. :D
2023. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
9 igen mert a sajtót nem az állam fizeti?
2023. aug. 29. 09:25
 13/43 A kérdező kommentje:
11 nem azzal lenne a baj hogy vége, hanem azzal hogy nem akarják sokan meg látni a fától az erdőt, mellesleg ha egyszer eljátszották elfogják még játszani és kíváncsi vagyok hogy az eddigi lelkes színházba járok még mindig nem akarnak e egy kicsit gondolkodni is?
2023. aug. 29. 09:26
 14/43 A kérdező kommentje:
kognitív disszonancia
2023. aug. 29. 09:27
 15/43 anonim ***** válasza:
45%

A covid hisztéria volt az évszádad eddig legmocskosabb hülyítése. És hány áldozattal járt!! Én nem oltattam magam, átment rajtam valami nyavalya, amitől két év után sem tökéletes a szaglásom (influenzas is voltam többször is életemben, de az nem okozott maradandó tünetet).

De itt vagyok, nem voltam kórházban. De van több ismerősöm is, akik szerencsétlenségükre abban az embertelen időszakban kerültek kórházba, meg is haltak ott, bár volt, amelyik stroke miatt került be, ő sem jött ki élve. És mivel látogatni nem lehetett, isten tudja, miként vesztek oda. Hogy a kutya rájuk nem nézett, abban viszont biztos vagyok.

És a bicska nyílik a zsebemben, mikor azért mostanság is próbálnak időnként belengetni egy egy covid hírt... Csak már nem harapnak rá elegen.

Meg az ilyen marhaságok, hogy nagyobb eséllyel lesz autoimmun beteg, aki nem kapott covid oltast... Hagyjuk már...

Van pár idős a szomszédomban, covid előtt elég jó husban voltak, meg aktívak voltak, jöttek menntek. Aztán mind agyon oltatta magát, hat ebben az utóbbi 2 évben látványosan "leeresztettek" minden értelemben. Fogynak mint a hold, árnyéka önmagának mind. Azelőtt kertészkedtek, beszélgettek, mentek ide oda, most be vannak bújva, nem csinálnak kb semmit. Egyikük az oltás óta szélűtést kapott, másiknak szép csendben 5 féle rákja lett. Oké, hogy idősek, 70 körüliek, na de mind egyszerre kezdett leépülni?? Azt azért nem hiszem. Voltak érdekes dolgok. Azt hogy volt valami nem szokványos vírus, azt elhiszem, de az is biztos, hogy a sztori előre megtervezett része volt.

2023. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
És tudnék még sok embert, fiatalokat is sorolni, hogy milyen bajaik lettek az oltás után. Magas vérnyomás olyannak, akinek világ életében alacsony volt, krónikus izületi gyulladás és egyéb finomságok..
2023. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Dr. Papp László szívsebészt is meglehet tekinteni youtube-on.

Egyébként elég értelmesnek tartom, mond jó dolgokat de ezt az oltás dolgok ő is benyalta, több videójában is elmondja hogy történt. Ugye neki kötelezték az oltást, felvette, pár napra rá dúrva láza lett, kidőlt.

Azóta!!! csak ülve tudja tartani az előadásait. Az az ember aki a maga bevallása szerint napi 12-14 órát mozgott. És látszólag a személyisége is megváltozott.

Fent van minden youtubon.

2023. aug. 29. 13:28
 18/43 anonim ***** válasza:

“mert a sajtót nem az állam fizeti?”


Az állami médián kívül nem.

2023. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
18 biztos?
2023. aug. 29. 14:24
 20/43 anonim ***** válasza:

#17

Nahat.. Na utána nézek. Ez meglep, mert úgy emlékszem, hogy anno ellenezte. Bár lehet én keverem valakivel.. Akkor bocs.

Hát igen, ez az aljas zsarolás is, ami ment, nincsenek rá szavak. De biztos nem az oltastól lett baja ááá kizárt!! A politika jót akar, a tudósok jót akarnak, mindenki jót akar... Saját magának.

Nincs az a pénz, az a karrier, aminél ne lenne fontosabb a szabad döntés és az egészség.

2023. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!