Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor kezdenek rájönni az...

Mikor kezdenek rájönni az emberek hogy a TV-ben a médiában, úgy meg vannak vezetve mint ide Lacháza?

Figyelt kérdés

Emberek mikor kezdtek el gondolkodni, használni a józan paraszti észt, és rájönni hogy a híradóban a TV-ben nem azt akarják hogy ti annyira képben legyetek az igazsággal, hanem hogy azt a hazugságot tegyék nektek valósággá amit egy állatkerti majom is kinevet.

Mikor kezditek újra használni az agytekervényeiteket, és megkérdőjelezni azt a valóságot amit a mainstream média már több éve behazudik az emberek otthonába egy 2D-s dobozon keresztül? Mikor kezditek végre azt el hogy felelősséget vállatok az életetekért azzal hogy abba hagyjátok a szellemi lustálkodást és átgondoljátok a világban történt dolgoknak a miértjét hogyanját. Csak úgy biztatásul: hidd el képes vagy gondolkodni!... Én bízom benned, ha nekem megy, neked is mennie kell.

Attól mert az iskolából úgy kerültünk ki hogy az egyetlen értelmes dolog amire meg tanítottak az a számolás, írás, olvasás, hálásak lehetünk mert ezekkel újra el tudunk kezdeni gondolkodni és kommunikálni egymással...



2023. aug. 28. 18:12
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
28. Akkor azok normális orvosok lehettek és finoman tiltakozhattak mert tudták mire megy ki a játék. Van ilyen is.
2023. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Nos

Én covid oltás "ellenes" hülye konteos vagyok, de nem minden oltás ördögtől való. Másak az ezer éve működő védőoltasok, amiket évekig teszteltek,fejlesztettek, a mellékhatásuk elenyésző és millióból egynél okoz esetleg súlyosabb következményeket. Ráadásul gyerekkorban beadják es kb életed végéig véd. A tüdőbajt, a súlyos himlőket csak pár példa... Amik racionális, halálos veszélyt jelentettek ami nem média cirkusz volt, valóban kiküszöbölték ezek a védőoltások.

De egy olyan oltás, amit két hét alatt voalá! Kikotyvalnak, semmi időt nem adva a megfeleő tesztelésre, mellékhatások megfigyelésére, de szúrják agyba főbe, az számomra cseppet sem hiteles. Tegyük hozzá, hogy a lőtéri kutya sem akart a hatásaiért felelősséget vállalni. Szóval legyek ingyen, saját szakállamra kisérleti egér? Nem.

Egyébként a covid vakcina ahogy mondták is, nem védő oltás.Elvileg ezért is kellett ismételgetni (meg amúgy ki tudja még miért, azon kívül, hogy egyeseknek sokat hozott a konyhára).

Tehát a szívdoki nem mondott hülyeséget. Vannak értelmes oltások. Az egészséges életmód pedig persze hogy jobb alternatíva, mint később marok számra nyelni a gyógyszereket.

2023. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

#31

A tesztet nem orvos végezte hanem a mentők.

+ ez több külön orvos. Az enyém pl megkérdezte hogy van-e szükségem valami ellátásra, gyógyszerre, ha nem vagyok rosszul akkor csak pihenjek és ennyi. Viszont ajánlotta az oltást később. Szóval nem tiltakozott semmi ellen. Csak nem kasztlizott be.

Mentős ismerősöm meg túlterheltségről, iszonyat hajtásról mesélt. Kétlem hogy lett volna kapacitásuk hobbiból újra és újra és újra tesztelgetni ugyanazt az embert.

2023. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
32 Aláírom azt hogy lehetnek olyan oltások amik tényleg hasznosak, és gondolom a dokinak is részben igaza volt. Viszont azzal az állításával hogy az gyilkos aki nem adatja be azzal nem értek egyet, sőt én a jelenlegi tudásommal 1-et sem mernék a gyerekemnek beadatni, voltak már bőven a gyerek oltásokkal kapcsolatban viták. Mellesleg valamiért MO-n van a legtöbb kötelező oltás, akkor a többi országban miért nincs ennyi kötelezve, tehát már ezzel is hitelét veszti nálam. Mivel MO azért nem egy éppen olyan veszélyeztetett ország, hogy mindenféle oltással kéne védekezni. Mint pl. amikor 5. osztályba megkaptuk a malária vagy milyen oltást. Aztán az osztály fönök a miértre csak annyit mondott vigyorogva, hogy jól jön ha elmentek afrikába nyaralni... Ahha az ötödikes gyerek afrikában megy egyből nyaralni. Itt is logika az 0, de azért adjuk be a fejlődő szervezetnek azt a maláriás vakcinát...
2023. aug. 29. 15:28
 35/43 A kérdező kommentje:
Ui.: Kötelezően!!
2023. aug. 29. 15:29
 36/43 anonim ***** válasza:
Rémálom ami itt megy.
2023. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
45%

Malária?

Na én arról lemaradtam.

Na ennyi szarságot tényleg nem kéne kötelezően beadatni. Magyarország csak a hülyeségben jár élen.

Jut eszembe volt egy gyenge próbálkozás a majomhimlővel is, miután kezdett kifutni a covid láz... De érdeklődés hiányában elmaradt.

2023. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
45%
Van még mit előszedni, széles a paletta, ezt Bill G*ci bácsi is elmondta!
2023. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
2023. aug. 29. 16:30
 40/43 anonim ***** válasza:
2023. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!