Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor kezdenek rájönni az...

Mikor kezdenek rájönni az emberek hogy a TV-ben a médiában, úgy meg vannak vezetve mint ide Lacháza?

Figyelt kérdés

Emberek mikor kezdtek el gondolkodni, használni a józan paraszti észt, és rájönni hogy a híradóban a TV-ben nem azt akarják hogy ti annyira képben legyetek az igazsággal, hanem hogy azt a hazugságot tegyék nektek valósággá amit egy állatkerti majom is kinevet.

Mikor kezditek újra használni az agytekervényeiteket, és megkérdőjelezni azt a valóságot amit a mainstream média már több éve behazudik az emberek otthonába egy 2D-s dobozon keresztül? Mikor kezditek végre azt el hogy felelősséget vállatok az életetekért azzal hogy abba hagyjátok a szellemi lustálkodást és átgondoljátok a világban történt dolgoknak a miértjét hogyanját. Csak úgy biztatásul: hidd el képes vagy gondolkodni!... Én bízom benned, ha nekem megy, neked is mennie kell.

Attól mert az iskolából úgy kerültünk ki hogy az egyetlen értelmes dolog amire meg tanítottak az a számolás, írás, olvasás, hálásak lehetünk mert ezekkel újra el tudunk kezdeni gondolkodni és kommunikálni egymással...



2023. aug. 28. 18:12
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%
A fideszesek csőlátású inkompetens idióták. Nem fognak rájönni vagy esetleg akkor amikor tényleg elfogy az első héten a havi keresetük. Meg kell várni amég kipusztul a fajtájuk.
2023. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
78%

Mikor? Kb soha.


Akik eddig rájöttek erre a dologra, Ők nyilván hitelesebb forrásokból tájékozódnak és nem hiszik el ezt a sok marhaságot, amit a média akár TV, akár rádió, internetes források stb... árasztanak és mossák az emberek agyát folyamatában.


Én például már ott tartok hogy egy adott dologról minél több forrásból igyekszem tájékozódni és az adott forrásnak is azért utánanézek hogy hová tartozik, mennyire a kormánypárté, vagy független, vagy az ellenzéké. Általában a kormánypárti sajtó és az ellenzéki sajtónál mennek a kegyetlen ferdítések, egyik sem külön.

A független ami nem nagyon van az még úgy ahogy hihető, de ennek ellenére is érdemes több forrásból tájékozódni mert azért lehet látni hihetetlen nagy ferdítéseket. Meg persze érdemes sokszor a külföldi sajtót is szemügyre venni, főleg olyan hírek terén amik az egész világra hatással vannak. Ott célszerű inkább a külföldi sajtó híreit figyelni mert sok mindent nem közölnek idehaza amit kellene vagy csak valami hülyeséget magyaráznak.


Persze ehhez azért érteni is kell néhány idegen nyelvet, leginkább az angolt meg a németet.


Aki egy picit is gondolkodik Ő már rég rájött hogy mi hogyan van, amit most itt próbálsz elmagyarázni. Aki meg eddig nem jött rá, akkor ne hidd hogy később a Te hatásodra másképp fogja látni a dolgokat mert arra baromi kicsi az esély hogy ezt az üzenetedet elolvassa és tudomásul veszi. Másrészt akinek annyira át van már mosva az agya hogy mindent elhisz amit a hírekben mondanak az nem fog megváltozni egyszerűen!

2023. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

"Igazság ellen vízió ..."

[link]

2023. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy még csak nem is nekem kéne el hinniük bármit is, hanem pont arra kérném szépen őket hogy kérdőjelezzenek meg mindent. Engem, a TV-t a másképp gondolkodókat, kérdezzék meg maguktól biztos így van ez? Biztos úgy van az? Miért mondja ezt, vagy azt?

Ez semmi más, puszta gondolkodás, ha kitudod számolni fejben hogy mennyi 225+138 akkor az a bizonyíték hogy képes lennél megkérdőjelezni dolgokat amiket mások állítanak, egy kis plusz időt és energiát rá szánva. Tudom hogy a mónika show érdekesebb, pont az ilyen embereknek találták ki, nem kell gondolndnod!

Ne feledd! Ha te lusta vagy gondolkodni, akkor mások fognak helyetted, és nem biztos hogy jó sül ki belőle..?

2023. aug. 28. 19:16
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek tévét.

Már híreket is csak unalmamban olvasgatom néha, erős fenntartásokkal, mert bármelyik lehet kamu. Igazából csak azt hiszem el, amit saját magam látok. És annál több nem is érdekel komolyabban. De nagyon dühítő látni, mennyien vannak, akik mindent bevesznek és bábként irányíthatók.

2023. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Azt se szabad elhinni, amit kérdeznek. Helyette inkább tájékozódj mindenhonnan és rakd össze a fejedben a képet. Tudom, ehhez agy is kell.
2023. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Igen. Kérdés, hogy milyen információkra van igazából szükségem.


De milyen kedves az állam hogy napról napra azon fáradoznak hogy jelentsenek nekem, ugye mint egy tábornoknak, minden háborús eseményt vagy tűz vészt ausztráliában, ugye mert nekem akkora befolyásom van ezekre hogy nekem erről mindenképp tudni kell.

De milyen rendesek mégegyszer, hogy vannak akiknek külön ez a munkájuk hogy beszámolnak mindenről, mert ezek a dolgok annyira rám tartoznak hogy már szinte nekem kéne megoldani vagy mi? :'D Vagy csak szörnyűlködjek egy sort, ez a cél...?

Azzal hogy bemondják nekem hogy árvíz van tájvánba, biztos jobb lesz az életem, meg a világ is...

2023. aug. 28. 21:30
 8/43 anonim ***** válasza:
De azért a szurit sokan beszopkodták, azt is nyomták ezerrel.
2023. aug. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

“ milyen kedves az állam hogy napról napra azon fáradoznak hogy jelentsenek nekem, ugye mint egy tábornoknak, minden háborús eseményt vagy tűz vészt ausztráliában”


Ezt nem az állam csinàlja hanem a sajtó. Sok tíz éve. Mi az újdonság?

2023. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Igen, itt rettentő nyavalya ami igazából influenza, csak új nevet kellett adni mert ugye az influenzától nem lehetett beijeszteni az embört, mert már azt a hazugságot évek óta tolták.

Kitaláltak neki egy új nevet, szépen elkezdték felsorakoztatni az értelmiségieket, hogy ő szerintük itt a vég... Rusvai állatorvos révén biztos nagyon hiteles volt minden embernek aki beoltatta magát...

Ment a mellé beszélés, össze vissza beszélés, nőnek az esetszámok napról napra, a szennyvíz koncentráció stb. stb... Akkora színház volt mint ide lacháza. Persze az embereket jól beijesztették, hordatták velük a maszkot mintha nem bármitől is megvédett volna, mamár kimerték mondani ugyan azok az emberek is hogy semmitől nem véd... Persze egy ilyen maszk szerintem többet ártott, mert se levegőt nem kaptál benne, se nem volt higénikus 1 óránál többet hordani, a levegő csere hiánya miatt szaporodtak el a baktériumok... Persze ezt ők tudták jól akik ezt elrendelték, így is akarták növelni az eset számokat...

Jöttek a kamu tesztek, amire a saját fejlesztője mondta hogy nem alkalmas vírus kimutatására... Ez mindent elmond...

Nem baj!! Nem alkalmas?? Az egész világon erre a kamu tesztelésre, közölték le az esetszámokat, meg a fertőződést...

Ezt mind benyalták, rohantak oltásért...

Aztán jött az hogy hú de sokan vannak a kórházba, minden influenzást beivttek, a WHO-tól kaptak kovid protokollt, több orvos bevalotta hogy ez a protokoll valójában sok sok esetben halált okozott, nem gyógyított...

Mellette pedig akik valójában betegek voltak, vagy sürgős műtétre vártak elzavarták a kórházból, több halál eset volt ez miatt is!!

Volt akinek cv tünete sem volt azt teli beszélték a fejét hogy hú de nagy bajban van, rá is rakták a lélegeztető gépre... Nem azzal kellett volna foglalkozni inkább, akinek tényleg életfontosságú lett volna a megfelelő orvosi ellátás??

Aztán jöttek az értelmetlenebbnél értelmetlenebb intézkedések... Este 8 után nem mehetsz ki... 11 és 12 között csak idősek mehetnek a boltba...

Maradj otthon 2 hétig... Közbe meg az emberek pénz nélkül maradtak, elveszítették a munkahelyüket, nőtt az öngyilkosság is világ szerte...

Rengeteg depressziós ember lett nem találkozhattak senkivel, mindenhol maszkba kell járni, a gyerekeknek is, nem mehetsz közelebb egy másik emberhez 1 méternél, közös tevékenység tilos, valamelyik országban azon gondolkodtak a nagy "szakértők" hogy az összes macskát kikell írtani mert terjesztik a cv-t...

Jött az oltás elsőre még csak egy kellett... De milyen oltás, olyan amit neked kotyvasztottak össze pár hónap alatt, 0 teszteléssel, és felvételkor alá kellet írnod hogy semmilyen felelősségel nem tartozik a gyógyszergyártó cég az esetleges mellékhatásokért... Ez igen!!

Jöttek a phszihológiai megfélemlítések, hogy megfertőzöd a nagyit, a nagypapit stb.. stb.. Ki leszel rúgva ha nem oltod be magad!!!

Aztán hogy jajj, 2 oltás kell... Jajj nem 2 a jó 3 az lesz a jóóó.....

Aztán csodák csodájára leközölték azt is hogy hát igazából, ha valaki átesett a víruson, nem szükséges már beoltania magát... Mikor már több millióan beoltották magukat... Aztán jött hogy hát igazából az oltottak is terjesztik a vírust tehát nem sok különbség van hogy valaki be van-e oltva vagy nincs...

Stb... STB... STB STB STB


Ezt a kamu színházat, amit 3 év alatt lenyomtak az embereknek...

Rengeteg hír van hogy rosszul vannak az emberek.

Sokan halnak meg hírtelen mostanában, persze nem lehet tudni miben.

De legtöbben valamilyen szív és érrendszeri problémában...

Rengetegen megbánták hogy felvették mert olyan betegségei lettek az oltástól ami azelőtt soha, fiataloknak is...


De sokan még most sem akarják be látni hogy át lettek verve mert hat rájuk a KONGNITÍV DISSZONANCIA és ezt pontosan tudták akik ezt az ember ellenes bűncselekményt elkövették...

2023. aug. 29. 09:12
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!