Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol legfinomabb a kaja?...

Hol legfinomabb a kaja? McDonalds, Burger King vagy KFC?

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 19:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%

Miért lenne méreg? xD Ez a hülyeség kb 30 évvel ezelőttről maradt fent, csak sokan leragadtak ennél. Ma már az EU-ban nagyon szigorúan szabályozzák és ellenőrzik ezeket, pláne az ilyen híres gyorséttermeknél.

Ha elmész egy strandra és veszel egy strandburgert 40% az esélye, hogy az estét a wc-n töltöd hasmenéssel, mert 1-2 éve ott van neki a fagyasztóban az alapanyag, te pedig épp most vetted meg. A mekiben pl meg szinte 0%, minden friss és biztosan nincs benne semmi káros anyag ami meghaladná a megengedett értéket.

2023. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem alapvetően mindegyik esett színvonalban, meg már a népszerű gyorséttermeknél sem egységes a minőség mint régen, szóval nagyon hely és személyzetfüggő.

Pl az egyik étteremben 5*-os kiszolgálást kapsz egy szépen összerakott étellel, a másikban bunkók és egy összetákolt valamit kapsz. A Mekiknél az a nagyon rossz amik magánkézben vannak pl Boráros téri az valami borzalom, tele van csövesekkel és csótányokkal. Összesen 3 Meki van a kezükben és mindegyik 3 csillagot kapott, nem csoda.

2023. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%

KFC

Burger

Meki


Ez a sorrend nálam, legtöbb mekis kajától tönkre szokott menni a belem.

2023. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
69%

A KFC-vel néha elvagyok, de ritkán, a Burger kinggel még ritkább, a Mekivel soha.



De egyikre se jut eszembe az a szó, hogy "finom".

2023. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%

Ha nagyon éhes vagyok vagy csak olyanom van, hogy gyorskaját ennék, de nem akarok órákra jóllakni, akkor az első kettő közül választom valamelyiket. A KFC nekem egyáltalán nem jött be (nem szeretem a mű csirkét).

De az igazi jó hamburger nem ezeken a helyeken kapható.

2023. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Sokan nem a kérdésre válaszoltak, mert nem azt kérdeztem, hogy mérgező vagy nem. Nem hinném, ha egy fél évben olyan 5-ször eszek ilyen helyeken az ártalmas lenne, tehát nem mindennap eszek gyors kaját. Nem hinném, hogy a fagyasztott rántott hús, amit sokan a boltban megvesznek az mennyivel egészségesebb, vagy a májkrém, aminek 2 évig is jó a szavatossága.

Hozzám a MCdonalds áll a legközelebbb, utána Burger, és KFC.

2023. aug. 31. 21:02
 17/28 anonim ***** válasza:
76%
KFC, de 1-2 ételre értve.
2023. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó kis budai kiskocsmában, kerthelyiségben a borjúláb rántva, tartár, rizs. Sör.
2023. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

Csak olyan csirkét eszem, amit én veszek termelőtől, én rántok.

Csak olyan húspogácsát eszem, amit én veszek, én keverek be, én sütök ki.

2023. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
69%

A mekiben a sült krumpli sz*r.


Nekem ez a sorrend: Burger King, KFC, Meki.


A mekit azért sem szeretem annyira, mert ott nincs újratölthető üdítő.

2023. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!