Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol legfinomabb a kaja?...

Hol legfinomabb a kaja? McDonalds, Burger King vagy KFC?

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 19:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a Burger King a legfinomabb. Pláne a vegetáriánus whopper menüben édesburgonyával - persze nem mindegy, hol kéred, Ecseri útnál volt, hogy olyan kimeredt szar volt a zöldségpogi, hogy egy harapás után visszavittem, de pl. az Akadémiaújtelepen lévő, vagy a Csertő utcai sosem okozott csalódást.

Egyébként miért lenne méreg? Én mindhárom helyen dolgoztam diákként, és semmi extra nincs benne, a mekis húspogácsa konkrétan fagyasztott darált hús sóval és borssal, még csak nem is olajban sütik, hanem grillen. BK ugyanez, KFC gyakorlatilag fűszerekben pácolt rántott csirkét árul. Mindent, a szószokat, a zöldségeket, a bucit meg tudod venni bármelyik nagyáruházban, én pl. szoktam magamnak csinálni pár szendvicset, ha komfortkajára vágyom. Nem a Sátán süti le neked a stripset, hanem Abdul 24 éves szíriai mérnökhallgató, Bence 17 éves középiskolás és kezdő alkoholista, vagy Miriam 26 éves ex-irodista aki rájött, hogy többet keres ezzel, mint az adminisztrátor állással, és még a főnöke se egy b..zatlan p..sa. Ha lenne valami nagy turpisság a konyhán, szerinted nem lenne rég fenn a neten?

2023. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a Burger King a kedvencem. Természetesebbnek érződnek az alapanyagok mint a Mekinél. Plusz nagyságrendekkel többet kapsz a pénzedért. Sokkal nagyobb adagok, gyűjthető pontokkal nagy kedvezmények. Ha valaki rendszeresen jár akkor simán megéri mert hamar összegyűlik 1-1 ingyenes kedvezmény. Volt, hogy vagy 4.000 Forintnyit ettem ingyen annyi pontom volt :D


Ezzel szemben a mekiben az adagok sokkal kisebbek, a krumpli ehetetlen szar, üdítőből is kisebbet adnak, meg az egész adag lepkefing méretű. Kuponok sem olyan jók, akad 1-2 amitől olcsóbb de a kedvezmények is annyi, hogy 50%-al vehetsz valamit amit amúgy nem vennél meg.


KFC sem rossz, ízvilágra nagyon egyforma ott minden, és rettentően hullámzó az elkészítési minőség. Néha nagyon finom, néha szinte ehetetlen. És rohadt drága is.

2023. szept. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
71%

Az tény, hogy olyan áruk van, hogy abból már inkább elmegy az ember és eszik valami rendes kaját. Ezt mondjuk sosem értettem, az USÁ-ban ezek a gyorséttermek a legalja helyek ahol bagóért eszel. Nálunk meg elmegy a fél fizetés egy családi mekizésre.


Tény az is, hogy helyileg is nagyon eltérő a minőség. Ecseri-s BK másabb mint a 11. kerületi. A belvárosi Mekiben sokkal normálisabb a minőség mint a Kőbányaiban, stb.


Pedig régen pont ezt szerettem a Mekiben, Burgerben, bárhol jártál ugyanazt kaptad. Nem volt meglepetés.


KFC meg minden alkalommal meglepetés pozitív vagy negatív irányban :D

2023. szept. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23%

Mondjuk a drágasághoz hozzátenném, hogy manapság mi olcsó.


Egy szaros gyros tál 2,5-3 ezer aztán egész este fosok tőle. A különböző kajáldák mint Jóasszony 3-4 ezer Forintokért azt a szart adja el neked amit feleannyiból megveszel a Tescoban.


Régen voltak tipikusan olcsó kaják, rántott sajt, rántott hús, a rizs meg ingyen volt körülbelül hozzá. Most meg azt látom, hogy rizs köret 1.000 Forint aztán nekiállnak dekázgatni a mérlegen, nehogy egy grammal többet kapj... Őrület ami itt megy.

2023. szept. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
31%

Az ilyen helyeknél van egy egyszerű szabály. Minél mérgezőbb, annál jobb. Nem viccből írom.

A meki a legfinomabb, és nem hiszem, hogy van benne ehető anyag.

A burger king egyértelműen nagyságrendekkel lemarad, de eszméletlen finom az is. Ebbe már bőven van ehető anyag.

Utána kfc, amiben nem csak mérek van, de ahogy írták is, ez csak egy sima extrán finom kaja, és sok dolgai igazából nem is jó, csak azoknak, akik azt a félét szeretik.

2023. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
43%
2023. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
70%

Én azért rendes hamburgerezőt is ajánlok megkóstolni, akiknek ezek a gyorséttermek a favorit.

Nekem például ezeken a helyeken ízlett legjobban a burger, ami most így kapásból eszembe jut, de van több hasonló többfelé:

[link]

[link]

2023. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
83%
Én gluténmenteset eszem, úgyhogy emiatt a KFC kilőve, a Meki tűrhető, a Burger King pedig nagy kedvencem.
2023. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!