Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol legfinomabb a kaja?...

Hol legfinomabb a kaja? McDonalds, Burger King vagy KFC?

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 19:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a McDonald's jön be ebből a háromból a legjobban, utána a KFC, végül a Burger King.


A McDonald's-ban bármit tudok rendelni, mert eddig minden fajta dolog ízlett, a KFC-ben volt olyan kaja, amit egyszerűen nem bírtam lenyelni, mert volt valami utóíze, de ott is sok olyan van, ami finom. A háromból a Burger Kinget szeretem a legkevésbé, mert ott eddig bármit ettem, nem ízlett.


De ez nagyon ízlésfüggő, ami nekem bejön, te lehet, hogy utálni fogod, és fordítva.

2023. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
A meki nagyon szar lett az utóbbi években. Függő voltam, de ma már csak ha nincs más akkor eszem.
2023. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%

KFC es Meki majdnem egy helyen de KFC kicsit jobb.

Burgeres sosem voltam

2023. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
2es .. mi valtozott? sztem ugyanolyan csak dragabb
2023. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
Mindegyik egy nagy rakás szar. Mérgező.
2023. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%
Ebből a pénzből, amit ott kiadnál máshol egészségesebb és értékelhetőbb ételt kapsz.
2023. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is méreg. Nem így konkrétan kimondva, mint pl. a cián. Én sokáig rengeteg ilyen ételt ettem. Az eredmény : teli vagyok hónapak óta csalánkiütéssel, beteg az epém és a májam, a belemről már nem is beszélve. Egyszer voltam már hasonló helyzetben, akkor is a gyorskaják miatt. 2 évembe telt rendbe jönni. De felőlem mindenki azt zabál, amit akar. Majd a gyógyszereken, minden mentes étkezésen be lesz hajtva az, ami a lustaságból megvett Mekis kajákon meg lett spórolva.
2023. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként szerintem sem finomak. Nem tudom mit evett eddig, akinek ezek ízlenek. Kutya kaját ?
2023. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

A Mekiben azt szeretem, hogy mindenhol ugyanolyan, azaz mindenhol a stabilan ugyan azt kapod, nem rosszabb vagy jobb.


Ellenben a Kfc valahol nagyon jó, valahol rosszabb, sőt van, hogy ugyanazon a helyen egyszer jót eszel, egyszer meg rosszat, illetve a Longer kivezetésével szerintem picit öngólt rúgtak.


A Burger King szintén stabil minőségben, és szerintem a 3 közül nekik vannak a legkorrektebb kuponjaik, + kaphatsz ingyen burgert is ha összegyűlik az alkalmazásban annyi koronád, és egyáltalán nem kell hozzá sok.


Nekem személy szerint a KFC a kedvencem, de az mindig lutri, ezért első helyere a Burger Kinget raknám, másodikra a KFC-t, harmadikra a Mekit, de ha valaki jobban szereti a burgereket akkor szerintem a Burger King, Meki, KFC a jó sorrend.

2023. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
54%
Azt meg nem tudom, hogy ha valaki szerint egyik sem jó, akkor minek válaszol a kérdésre :D
2023. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!