Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Wc-n rámnyitottak... Veletek...

Wc-n rámnyitottak... Veletek fordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés

Plázában mentem el vécére ma és ugyan magamra zártam (vagyis azt hittem) az ajtót, de mint utólag kiderült nem, mert egy óvatlan pillanatban rám nyitottak... Szerintem nem működött rendesen az az elforgatós zár a fülkében.


Annyira lesokkolódtam, megijedtem egy pillanatra, pedig addig csak ültem és nyomogattamn a telefonomat miután vártam hogy az a csúnya valami távozzon belőlem, aztán hirtelen valaki feltépi az ajtót...


N/27



2023. szept. 5. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Kórházban a kórteremhez tartozott fürdő+wc is, bezárni nem lehetett, hátha valaki rosszul lesz bent. A szobatársam meg nem figyelt, hogy épp bent vagyok és rámnyitott. Van ilyen.
2023. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem, nem fordult elő, de nyilvános vécéknél még ha nincs is pirossal jelezve (ugye általában úgy szokták), hogy vannak bent, de látom, hogy be van zárva az ajtó, akkor is azért a biztonság kedvéért be szoktam kopogni.
2023. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rám is szintén kórházban nyitottak.Igaz a takarító nő volt én meg már álltam fel,így mindent látott..
2023. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,többször is. Sokan kopogni nem tudnak.:/
2023. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen,többször is. 53F
2023. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarok vagyunkj, így minden megeshet nálunk. Nálam is volt ilyen, volt is kiakadás mindkét részről...
2023. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte legyek?

50 évem alatt biztosan volt néhány ilyen eset. De engem ezek annyira nem érdekelnek, hogy mindet rég elfelejtettem.

Nem is értem, te hogyhogy még ezen pörögsz.

2023. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
"vártam hogy az a csúnya valami távozzon belőlem" fetisiszta.
2023. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1-2 alkalommal igen, viszont én még nem nyitottam senkire sem. Alap, hogy először kopogok, utána nyitok csak.


Velem amúgy utoljára egyetemen volt ilyen. Épp álltam fel, amikor az összes üres fülke közül pont ahhoz lépett egy csaj, amelyikben én voltam. És persze, hogy kopogás nélkül tépte fel az ajtót.. és látott mindent. Nagyon ciki volt, mindkettőnknek. Én meg így tanultam meg, hogy azon a szinten nem működnek a fülkék zárjai. Hallottam, hogy kattant, amikor ráfordítottam, szóval tök nyugodtan és komótosan voltam, de nem gondoltam volna, hogy közben meg nem zárul be .-.

2023. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer munkahelyen már sírnom kellett, kimentem a wcre sírni, de elfelejtettem bezárkózni, munkatársnőm meg kopogás nélkül belökte az ajtót, mert azt hitte nem foglalt a wc :D
2023. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!