Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rámnyitották a nyílvános...

Rámnyitották a nyílvános mosdóban a bezárt ajtót, ez büntetendő?

Figyelt kérdés

Nem tudom, milyen beosztásban dolgozik az illető abban a bevásárlóközpontban, ahol a minap elmentem a mosdóba. Egyetlen hibám az esetben, hogy nem néztem az időt, és már zárás felé közeledett az idő, de mivel nagyon kellett, ezért muszáj voltam használni a mellékhelyiséget.

Aztán pár perccel később valaki az ott dolgozók közül - egy idősebb férfi valami pénzérmével rámnyitotta az amúgy bezárt ajtót - amin meglepődve azonnal felháborodásomat fejeztem ki, de ő meg csak a csuklóján lévő órát pöcögtette, hogy záróra van és azonnal menjek kifelé.

Kikértem magamnak, hogy előtte szólhatott volna, hogy záróra vagy ilyesmi, de nem szólt egy szót sem, meg az ajtón sem dorombolt, hanem simán benyitott. Szerencsére már fel voltam öltözve, na de másodpercek kérdése volt az egész, hogy most nem érzem magam még jobban megalázottnak.


Önkívületi állapotomban akkora patáliát csaptam, amire nem vagyok büszke, de hát nem hiszem el, hogy amit tett, az normális!


Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Én nem csinálok már úgyse semmit, csak érdekelne elméleti síkon, hogy ezt hol lehetne szóvá tenni? Esetleg az üzlet panaszkönyvében?



2021. dec. 16. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Az évszázad bűnténye!
2021. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Én ki is végeztetném az illetőt ilyenért.


A kakálás szent.

2021. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

alvó, bszó, szaró embert zavarni nem szabad.

egy egy íratlan szabály.

2021. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fú de rohadt viccesek vagytok!
2021. dec. 16. 19:49
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Igen, viccesek, mert ekkora problémát csinálsz egy másik ember figyelmetlenségéből.

Ha te megalázottnak érzed magad attól, hogy rádnyitották a wc-ajtót, akkor kérlek, gondolkozz el, hogy pszichológushoz fordulsz és ezt tök komolyan mondom. Ezek szerint apró dolgon teljesen besértődsz, ami nem normális.

2021. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Balázska újabb kamu kérdése.
2021. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 scamdemic ***** válasza:
56%

nyílvános -> nyilvános

muszáj voltam használni -> muszáj volt használnom

2021. dec. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ti elolvastátok hogy mit írtam?!

Feltörte a zárat egy ott dolgozó, hogy bejöjjön. Ez nem figyelmetlenség! Kurvára nem értitek a helyzetet.

2021. dec. 17. 10:31
 9/14 anonim ***** válasza:
7%

Valószínűleg nyitvatartási idő után maradtál más tulajdonában.


Ha az én üzletemben, éttermemben maradtál volna a vécében hasonló módon, akkor én azt feltételeztem volna rólad, hogy ki akarsz rabolni és hirtelen felindulásból a szart is kivertem volna belőled.

2021. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem a válaszolókat. Én is nagyon kiakadtam volna, tökmindegy hány óra van, legalább kopogni kellett volna. Mikor bementél még nyitva volt, szóval annyira késő nem lehetett. Mindenképp jelenteném az esetet.
2021. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!