Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítség, internetes csalás...

Segítség, internetes csalás áldozata a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tipikus történet. Ráírt Facebookon egy külföldi, valami jóképű pasi fotójával és elcsavarta a fejét. Már ígért neki fűt fát és most 400.000 forintot kér laptopra, amit majd később megad.

Nem hisz nekem a barátnőm, bármennyire is nyomatékosítom hogy ez csalás, csalás! Szerinte csak féltékeny vagyok, hogy végre neki is juthat valaki. Féltem őt nagyon. Az anyagi hagyján de hogy ez érzelmileg agyonüti az amúgy is törékeny lelkivilágát.

Hogy lehetne azt a rohadékot nyakon csípni? Hogy lehetne barátnőmnek bizonyítani? Kérem aki tud erre módszert írja le kérem!

Azért írtam ide mert többen olvasnak itt kérdéseket, mint a számítástechnika rovatban és hátha van már valakinek tapasztalata vagy jó tippe.



2023. szept. 6. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz csinálni mert neked nincs hozzá közöd. A barátnőd tehet feljelentést, ha ő úgy gondolja csalóval van dolga
2023. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Pénzt kérni nem csalás.

A barátnődnek 400 ezer lesz a tanulopenz.

2023. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd elképesztően buta és naiv.
2023. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

2. Pénzt kérni nem csalás. Az a csalás, hogy ezek az emberek másnak adják ki magukat, általában jólszituált embereknek, akiknek hirtelen valamiért pénzre van szükségük, idegenek fotójával élnek vissza.


Kérdező: itt nézelődjél, hátha találsz valamit: [link]

2023. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is megmutathatod a barátnődnek: [link]
2023. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki ilyen hülye akkor megérdemli, hogy lehúzzák.


Aprópró.. Én is kölcsön kérnék kemencére, meg kinti grillre. Olyan 400-500 ezer elég lesz, majd megadom :)

2023. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elutalta neki?
2023. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Hát esetleg megteheted, hogy bejelölöd a pasit és úgy teszel, mintha megakadt volna a szemed a képén és tetszene, ismerkedni akarnál, stb... Nem kérnél tőle semmit, csak simán jeleznéd, hogy szimpatikus, adnád a flörtjei alá a lovat, stb..

Aztán amikor tőled is pénzt kér, megmutatod a bnődnek.


De pl itt van Justvidman esete is:

https://www.youtube.com/watch?v=gBvwYznki0M&ab_channel=JustV..


Igaz, kétlem, hogy a barátnődnek leesne a hasonlóság.. már bocs:D

2023. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a profilképére rákereshetsz a Google-ban (ha nem tudod hogy kell, írj nyugodtan). Hátha valami olyan képet használ, ami más oldalakon is megtalálható, és akkor azzal bizonyíthatod a barátnődnek, hogy kamu a profilképe.
2023. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%

"idegenek fotójával élnek vissza."


Jó. Akkor jelentd fel egy ismeretlen állampolgárságú pasast, mert szerinted a neten nem ő van fényképen. Sok sikert!

2023. szept. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!