Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes csalás. Akik ezt...

Internetes csalás. Akik ezt csinálták kérem segítsenek. (? )

Figyelt kérdés
Sajnos én is ezt tettem nagyon megbántam..viszafizetni csak 1 embernek tudtam (17/f) iskolába járók jövedelmem nincs büntetlen előéletű vagyok..mire szamitsak? a kár összesen 400.000 ft nagyábol.De ez még nem derült ki és próbálom fiszafizetni..kérem csak hozzá értő írjon vagy olyan akki ezem végig ment..:c

2014. júl. 17. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
wow, te aztán igazi spíler vagy :D
2014. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mondtam hogy csak normális komenteket szeretnék..nem vagyok rá büszke.
2014. júl. 17. 19:37
 3/16 anonim válasza:
34%
En ide biztos nem irnam ki ezt a kerdest,gondolj bele miert.Keress mashol tanacsot.
2014. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
a megbanas keves lesz. mivel fiatalkoru vagy, a szuleid fognak helyetted fizetni, amint kiderul hogy mit csinaltal. en a helyedben elmondanam nekik, hogy ne a rendoroktol kelljen eloszor hallaniuk.
2014. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Ez egy anonim oldal, leírnád mégis, mit csináltál, és mivel csaltál?

Nem szoktam védeni a csalókat, de érdekes lenne ismerni a tényállást, mert egyszer sem biztos, hogy jogilag is büntethető vagy. Az erkölcsi része nem rám tartozik.

2014. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%

A család kifizeti a károkat (jobban jársz ha apádtól kapsz 2 nagy pofont majd ledolgozd diákmunkán, mintha valaki feljelent és miután a család ugyan úgy kártalanította a károsultakat te mész a fiatalkorúak börtönébe vagy javítóba...).


Ha ez megtörténik akkor tanulmányoktól elbúcsúzhatsz, barátok kiközösítenek majd aztán vagy visszaesel a bűnözők közé ahonnan egyenes az út a felnőtt börtönbe vagy leszel valami szakadt gyári munkás éhbérért életed végéig.


Valld be otthon és fizessetek, vállald a következményeket!

2014. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Őszintén..szerintetek ha olyan lenne az anyagi hátterem ezt tettem volna?
2014. júl. 17. 20:51
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
Cigány-e vagy? Igazából neked full mindegy, mert írni nem tudsz, így rövid úton úgyis börtönbe kerülsz.
2014. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

Őszintén, érdekel ez szerinted bárkit is?


Majd eladogatjátok a cuccaidat, elmész diákmunkára és szépen havi 50e-ével törleszted a maradékot...


A B opció még mindig ott van, lapítasz amíg fel nem jelentenek, akkor apád börtönbe kerül miattad, te javítóba és majd a végrehajtó elárverez amit talál.

2014. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mivel csaltál? Név nélkül nyugodtan leírhatod, bajod már nem lehet belőle :)
2014. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!