Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen előnye van annak ha...

Milyen előnye van annak ha valaki regisztrált munkanélküli?

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell dolgoznod. Mást nem jelent a tb is magadnak kell fizetned. Én is az vagyok.
2023. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Látnak.
2023. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan semmi, én is az voltam egy darabig aztán meguntam és kitöröltettem magam a rendszerből.
2023. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi mert az országunk nem a szociális ellátásáról híres, sem arról hogy keresenek neked munkát.
2023. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én, mikor a 20-as éveim elején az voltam, akkor kaptam kb 22.000 Ft-ot havonta (aktív korúak ellátása), álltak a tb-m, illetve végül az általuk ajánlott álláslehetőséget kaptam meg, azóta is ott dolgozom 5 éve már.
2023. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is évekig az voltam, de meguntam, hogy 3 v 4 havonta be kell másznom 1 pecsétért, most megint vissza kell mennem, de csak mert az önkormányzat kér róla papírt, hogy nem dolgozok
2023. szept. 7. 19:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mostmár semmi, felénk azt csinálják hogy mielőtt lejárna az egy év hogy regisztrálva vagy elküldenek környékbeli húsiparba gyárba kötelezően, ahonnan mindenki menekül aztán ha nem vállalod törölnek, nehogy meg tudd igényelni a segélyt. új regisztrálónak szemem láttára mondta nyilvánosan ügyintéző hogy minek teszi? pénzt nem fog kapni, tanfolyamok meg már nem indulnak. nekik meg javul a statisztika hogy kevesebb a munkanélküli. ilyen helyzetben persze... talán olyan szerencsétleneknek jó egy időre akik nem tudják maguk után fizetni a tb-t, ahhoz regisztráltnak kell lenned, de több haszna nemigen
2023. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én itt Ausztriában kapok pénzt hónapokig ha nincs melóm, igaz lehetne könnyen találnom de most nem akarok. Még a munkanélküli segélyből is tudok félretenni az a poén.
2023. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Svájcban dolgozok és ha elveszíteném a munkám 2 évig járna a fizum 80%-a. Persze itt sokan visszaélnek ezzel, én nem voltam még soha munkanélküli csak odhaza fél évig friss pályakezdőként, persze nem sokra mentem vele. Lehetőség lett volna valami mást tanúlni, kerestem is hozzá egy munkáltatót aki vállalta volna hogy oktat és dolgozhatok ott mellette munkanélkülin oktatásra járok, de persze végül nem indúlt el a képzés, csak hitegettek vele...
2023. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi előnye nincs. Hátránya az hogy kiküldhetnek közmunkára amit kötelezően vállalnod kell.
2023. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!