Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki munkanélküli és...

Ha valaki munkanélküli és nincs regisztrálva a munkaügyi központban, de szeretné magát regisztráltatni, akkor azt meg lehet csinálni online felületen vagy ehhez mindenképpen be kell menni a munkaügyi központba személyesen?

Figyelt kérdés

És ha meg lehet csinálni online, akkor melyik weboldalon?


Lehet, hogy most nem munkaügyi központnak hívják. Régen úgy hívták, nem tudom, hogy most mi a neve.



2022. jan. 26. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Első körben be kell menned, utána 3 havonta.

Kormányhivatal - Foglalkoztatási osztály a neve.

2022. jan. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ken nem anyakönyvezhető jelenleg, de ha kijárod akkor talán engedélyezik.
2022. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ohh bocs nem ide akartam!
2022. jan. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Első választ nem teljesen értem. Én most novemberben intéztem, első körben sehová nem kell bemenni. Otthonról feltöltesz az epapír.hu-ra minden papírt, amit kérnek (lefotózod mobillal vagy bescanneled), és megírod, hogy álláskeresési járadékot akarsz igényelni. Teljesen felesleges bemenni. Utána pár nappal írnak neked, hogy mekkora összeget fogsz kapni támogatás gyanánt, valamint megadnak egy dátumot, amikor tényleg be kell majd menned hozzájuk (az én esetemben ez a Bp. Kormányhivatal X. Kerületi Hivatal Foglalkoztatási Osztály volt). De csak akkor kell ténylegesen személyesen megjelenned.


Én egy olyan dátumot kaptam, ami néhány héttel azutánra esett, hogy benyújtottam az igénylésemet online. Elvileg ez a dátum mindenkinek arra a napra esik, amikor megszűnik a támogatás folyósítása (nekem csak egy hónap volt).

2022. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jan. 28. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!