Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonévesen munkanélküliként?...

Huszonévesen munkanélküliként? Állandóan keresem, járok meghallgatásra, küldöm a pályázatot, és szinte semmi. Mznkaügyi kp-ba szerintetek érdemes lenne regisztrálni? Meg hogy éthető el hogy legalább a TB-m támogassák?

Figyelt kérdés
Tb, munkaügyi, munkanélküli
2016. márc. 14. 06:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért, nem regisztráltál még ez-eddig ?
2016. márc. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A munkaügyiben azért érdemes regisztrálni, mert sok munkahelyen csak akkor vesznek fel, ha regisztrált álláskereső vagy legalább 6 hónapja, mert akkor támogatást tudnak felvenni, hogy foglalkoztassanak. Elvileg nekik ajánlani kéne neked munkát, ha találnak olyat, ami a végzettségednek megfelelő, de gyakorlatilag én pl. évekig voltam regisztrálva és egyszer sem ajánlottak semmit, csak pár havonta be kellett mennem, hogy lepecsételjék a kiskönyvem, aztán elküldtek szó nélkül. Tisztára értelmetlen volt az egész. A TB támogatást a helyi önkormányzatnál tudod igényelni, azt hiszem 1 évig fizetik ők, ha te nem tudod, de előtte/utána magadnak kell fizetned. Ja és a NAV-nál mindig be kell jelenteni a megfelelő formanyomtatványon, hogy ki fizeti, ha ebben változás áll be!
2016. márc. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már egyszer voltam regisztrálva, én is csak pecsételtetni jártam be de töröltek, mert nem vállaltam el az utcaseprést. Ez az egy munka volt amit mindenkinek ajánlgattak.
2016. márc. 14. 07:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Azon agyalok hogy inkább tanulok tovább még valami jó szakmát. Egyébként kereskedelem-marketingben végeztem.
2016. márc. 14. 07:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de egyszerűen nem hiszem el,hogy kereskedelmi végzettséggel nem találsz egy eladó állást valami ruhaboltban.Ha akarnád,az is megtenné egy darabig,míg a tökéleteset megtalálod.De nyilván nem vagy rászorulva.
2016. márc. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem bolti eladói végzettségem van, az okj, az enyém kermark főisk. Eladóival vesznek fel boltba is, az meg van millio embernek
2016. márc. 14. 08:20
 7/12 anonim ***** válasza:
add lejjebb a szintet
2016. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

# 5


Nem mindegy, hogy hol, merre felé laksz ebben az országban. Nekem van eladói, és hidd el, hogy nem lehet elhelyezkedni ezzel sem . Millió egyezer helyen próbálkoztam, vagy válaszra sem méltatnak, vagy ha nagy ritkán méltóztatnak oda hívni valahova, 100 emberből tuti, hogy nem rám esik a választás .

2016. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És mikor zártak ki a munkaügyi központból ? Úgy tudom, hogy 3 hónap a bünti, utána visszajelentkezhetsz .
2016. márc. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a 3 honapot én többnek gondoltam, szerdán benézek oda
2016. márc. 14. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!