Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Várjátok hogy végre már kora...

Várjátok hogy végre már kora este sötét legyen?

Figyelt kérdés
Kimondottan szeretem a korán sötétedést, a hideg időt. Az emberek inkább maradnak otthon, lenyugszik a csürhe, akik nyáron éjjel-nappal kint vannak.
2023. szept. 8. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem.
2023. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

En addig dekkolok vergődök altalában otthon melo utan mig le nem megy ez a nyamvadt nap.

Pedig akartam volna shoppingolni de nem 30 fokban. Gyülölöm màr.


Majd este ahogy hűl, ugy kapok mindig erőre is. Leszek szexi es irány a város.

2023. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

Lehet csinálnom kéne elotte utána fotókat is. 30 fokban szétfolyva otthon hullán fapofával izzadtan felpuffadva fejfájással.


Aztán este mikor kezd sötetedni hülni kilép egy bomba az ajtón tele energiával kisugarzással.


Óriási a különbség nálam kulsore belsore mindenhogyan.

2023. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Kitana. ***** válasza:
58%
Én igen, de nem az emberek zavarnak, csak hangulatos, főleg ahogy majd közeledünk a karácsony felé, alig várom, hogy november elsején bekapcsolhassam az égőket az erkélyen :DDDD
2023. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Igen , lehül akkor szellőztetek kora éjjeltől 6 ig . Ez nem nyár hanem trópus , 28 cfoktól hőségriadót adnak ki most nem pedig hétvégtől keddig újra lesz 33 cfok . A közlekedesi egyeb balesetek balhék is a forró levegőtlenség egyik fő oka . Semmi oxigen száraz szél fúj . Sajnos nem fog igazi ősz lenni, 3 éve nincs borus hidegebb , verőfeny néha heti 1-2 rövid eső vagy annyi sem . A két legjobb évszak tűnt el ami frisítő és hasznos volt , 7 hónap tavasz maradék égető szélsőséges nyár .
2023. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Hallod 5 nálunk olyan is van akik le se szedték az erkélyes diszeket es ejszaka világit nyáron is🤣
2023. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%

Egyáltalán nem. Egyrészt engem nem zavar, ki merre van, pont leszarom, mert az ő dolguk. Másrészt magam is szeretek kint lenni.


Hobbim a túrázás, természetjárás. Nem mindegy, hogy este 8-9-ig tudok menni, vagy délután 4-kor már sötét van.


A melegben nem bánom, hogy elmúlik, de a mostani 30 fokokkal nincs bajom mert estére lehűl és relatív mozog a levegő nem az a nyári forróság van.

2023. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jövő hét csütörtöktől pedig a csúcshőmérséklet is végre max 24 fok lesz, annyira de annyira csodás. Már alig várom, hogy 4-5 körül sötétedjen, és jó kabátos idő.
2023. szept. 8. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!