Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha egy...

Szerintetek ciki, ha egy férfinak látszik melle?

Figyelt kérdés
Nőknél aranyos, főleg, ha mini cicik, de férfiként engem zavar, ha átlátszik az ingemen, és inkább világosabb színűeket fel sem veszem emiatt.

2023. szept. 8. 19:46
A kérdező szavazást indított:
Ciki
Szexi
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
a zsírmell ciki, de ha az izmoktól nagy, az nem.
2023. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Cekci
2023. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Így van, a zsírcsöcs nem szexi, az izmosnál átüthet a bimbó.
2023. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát,nem is ciki,szerintem inkább kellemetlen.De nekem még az is vizuálisan rossz élményt nyújt, hát, volt olyan, hogy egy csávón nem volt zsír,és mellei ki voltak gyúrva; és így úgy nézett ki, mintha cicijei lettek volna. Amúgy egy pasis pasi volt, szomorú lettem a látványától. Nagyon rossz, lehangoló, kellemetlen volt ránézni; hogy ezt tette magával. Héven láttam egyszer. Arra nem emlékszem,hogy karjai ki voltak-e gyúrva. De az ott tuti melkizom volt, ami ott kifejezetten cicinek látszott. Meg olyan sportos alkata volt az egész csávónak.


Ha meg nem gyúrás eredménye,hanem adottságilag ilyen,akkor az nem annyira lesújtó,lehangoló;mer'ha nem direkt csinálta magának, akkor csak sajnálom, részvétet érzek, de tudom,hogy legalább nem ő okozta magának szánt szándékkal,és akkor ez valamennyire megnyugtató.


Ha meg nem szándékosan akart így kinézni,csak ki akarta gyúrni magát,és utólag vette észre,hogy balul sült el,mer' nem ilyenre akarta, nem ilyen kinézetet akart, de ez nem áll jól neki; akkor szerintem,ha abbahagyja a mellizomra való gyúrást, vissza tud állni neki olyanra, mint előtte volt.


Viszont vannak olyanok, akiknek meg jól áll a mellizom, csak karizom is kell hozzá,hogy ne legyen olyan nagy a kontraszt. Valszeg annak a csávónak nem volt nagy karizma se,lehet,h area is gyúrt,csak nem annyit,vagy az nem nőtt olyan nagy mértékben; vagy satöbbi.Amúgy pl szóval a vizilabdás fiúk jól néznek ki.

2023. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Mármint a mellbimbó?
2023. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Igen, mellbimbó átlátszódik a fehér polóingen.
2023. szept. 8. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

jahh,4.vagyok,én meg a """"tyúkmell""""-re gondoltam az lehet asszem izomtól,zsírból, meg rendellenességtől adódó is.


Hát, nemtom, szerintem vegyen az ingje alá trikót;aszittem ez a pasiknál is alap-szokás. :) Mert az ingek is vékonyak,nem?:) Mint egy blúz. :)

2023. szept. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanazt akartam írni, amit #1. Ha a zsírtól olyan komplett melle van mint egy kisebb női mell, és ki is rajzolódik a pólón, az egyáltalán nem vonzó szerintem. Cikinek nem mondanám, mert most az hogy látszik valakinek egy testrésze, nem ciki. De ha izmos és az rajzolódik ki, az szerintem kifejezetten vonzó, úgy is hogy a mellbimbó látszik, és azt látom az interneten hogy sok velem egykorú (tizenéves) lánynak tetszik.
2023. szept. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintetek ciki, ha egy férfinak látszik melle?"

A férfiak nem mélyen kivágott blúzokat hordanak mint a nők, ezért nem látszik a mellük, ami egyébként szögletes és domború mellkas egy igazi férfinél, és nem női mellre hasonlító "csöcsök".

De ha arra gondolsz, hogy egy szűkebb (pl. izompólón) keresztül lehet látni egy szépen kidolgozott férfi mellkas kontúrjait, az legalább olyan izgató lehet a nők számára, mint a férfiaknak egy szép és formás női mell kontúrjai egy pólóban, blúzban, stb.

2023. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Engem a kőműves dekoltázs zavar.
2023. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!