Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A "túl vékony vagy" egy...

A "túl vékony vagy" egy lánynak bók? Maximum irigységből bánthatják miatta?

Figyelt kérdés
2023. szept. 9. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2023. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Nekem nincs olyan hogy túl vékony lány! Úgyhogy részemről bók.

Jó a genetikád, más meg alig eszik és 100kg.. Örülj neki hogy nem kell egy életen át fogyókúrával bajlódnod.


31F

2023. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem!
2023. szept. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Hát nem, az alultáplált nők ugyanolyan taszìtóak, mint az elhìzottak.
2023. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Bók nem lehet, mivel benne van hogy "túl". Ami annyi tesz, hogy az adott személynek ez már nem ok.
2023. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Bók?? Majd próbáld ki milyen kellemes.

Sose fogom elfelejteni, hogy korábban a gyakorlati helyemen az egyik pincér naponta elmondta, hogy "csontváz vagy", "hízzál, mert nekem nem jönnek be az ilyen csajok" . A főnökasszony is folyamatosan rajtam gúnyolódott, hogy milyen sovány vagyok. És tudnék még mesélni.

Ha egy kövérnek ilyeneket mondasz, mennyire sértő. Aki sovány, annak nem gond beszólogatni.

Nagyon nagy bókok voltak!

2023. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem mindenkinek tetszenek a vékony lányok/nők, amit írtál ezt jelenti.
2023. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha elhízott mondja, akkor valószínűleg irigység. Ha egy normál alkatú mondja, akkor csak simán tény.
2023. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
A "tul" a kulcsszo. Szoval sztem nem. Minden mertekkel, bizonyos hatarig jo. Ha tok lapos meg kint vannak a csonjai az mar nemszexi. Normalis sportos noi alak a nyero
2023. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem a legvonzóbb csontváznak lenni. Én is sokáig nagyon vékony voltam, majd elkezdtem kondizni és többet enni, most ezzel a pár kg plusszal sokkal kapósabb vagyok és senki nem b*sztat, hogy “anorexiás/50 kg alatt nem nő a nő meg társai. Amúgy nagyon szomorú, hogy milyen body shaminget kapnak a vékonyak a dagadtaktól. Alapból is undorodom a hájasoktól, ennyi bántás után meg csak annál inkább.
2023. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!