Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akit nem vettek fel egyetemre,...

Akit nem vettek fel egyetemre, hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés

Holnap kezdődik az egyetem, erre a napra készültem, de nem vettek fel. Azt hittem, túltettem magam a dolgon, majd jövőre újra próbálom úgyis. De ma elég rossz a kedvem... Dolgozom, holnap lesz valami nagy rendezvény a munkában, úgyhogy elég sok feladatom lesz és kevesen vagyunk rá, hajtós lesz. Nagyon nincs ehhez kedvem, megúsztam volna szívesen. Ott szívok majd ahelyett, hogy izgalmas előadásokon és gyakorlatokon ülnék...


Hogy tegyem ezen túl magam?


2023. szept. 10. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vettek fel?
2023. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
részletek?
2023. szept. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alkalmassági vizsga
2023. szept. 10. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

8.ban még aggodtam hogy csak en leszek akit nem vesznek fel sehova de felvettek, 14 évesen egy sokk lett volna ha nem tudok továbbtanulni.

17 évesen meg eeettségi után q év technikum volt aztán nem is tudtam hogy lehetne tovabbtanuoni a szüleim kitettek a házbol mintha megse születtem volna.


Huszonevesen mentem el vmi fizetős levelezőre

2023. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*érettségi után 1 év technikum(aminek semmi értelme nem volt)
2023. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
örültem is neki mert csak anyámék erőltették
2023. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a szóbelimet nagyon lepontozták, ezért nem kerültem be. Borzalmasan éreztem magam. Napokig csak sírtam és feküdtem. Nem volt erőm semmihez. Alvászavarom volt, a hajam hullott.. tényleg megviselt.

Végül rájöttem hogy sírással még nem ért el senki semmit. Nagyon nehezen, de erőt vettem magamon, hogy újraérettségizek most októberben, és megteszek minden tőlem telhetőt. Jelenleg 1 éves szakképzést csinálok, ami munkatapasztalat is a gyakorlat miatt, és pluszpont. Egy év pihinek fogom fel a gimi után.

Nehéz volt, de jövőre meglesz. Muszáj pozitívnak lenned,

mert ha negatívan állsz hozzá, akkor azzal nem jutsz előrébb sajna

2023. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Engem sem vettek fel tavaly oda, ahova akartam, pedig nagyon magabiztosan álltam hozzá,hogy nekem eddig is minden sikerült,akkor ez is fog. Mondanom sem kell, mekkora pofára esés volt. Én is bőgtem egész sokat, kilátástalannak találtam a helyzetet,nem tudtam hogyan tovább. Aztán bánatomban jelentkeztem a pótfelvételin egy másik szakra,amolyan B tervként, de nem is gondoltam igazán komolyan, és ez bejött. Azóta másodéves vagyok és őszintén nem bánom,hogy így alakult.:) Nagyon sok kitartást és lelki erőt kívánok neked, biztos vagyok benne, hogy tudsz nyerni ebből a helyzetből, új dolgokat tapasztalni.

20L

2023. szept. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!