Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki azt írja beszélgetés...

Ha valaki azt írja beszélgetés közben, hogy "lassan eltűnök", akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Mármint, utána egy ideig nem ír, néhány óráig és később ugyanúgy tudunk beszélgetni, csak van amikor egy ideig fogalmam sincs hogy mit csinálhat.

2023. szept. 16. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
nem is kell tudnod, h mit csinál. valószínűleg dolga van, és azért nem ír.
2023. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Azt jelenti, hogy be akarja fejezni a beszélgetést.
2023. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kitana. ***** válasza:
93%
Pl programja van, takarít, csak leül kikapcsolódni és nem akarja a telefonját nyomkodni, szundizik 1-2 órát, elmegy vásárolni, gyakorlatilag akármi lehet, ha ő olyan típus, akinek nincs minden pillanatban a kezéhez nőve a telefon, csak ha kifejezetten nincs más dolga.
2023. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Milyen jellegű beszélgetés. Haveri vagy flörtölős? Mert utóbbinál lehet megjött a párja. Előbbinél meg épp csak megy a dolgára.
2023. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Jön a villamos
2023. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak simán szoktunk beszélgetni, de van amikor csak random írja hogy el fog tűnni és kicsit aggódok, vagy nemtudom. De mindegy, lehet majd egyszer megkérdem
2023. szept. 16. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem kell aggódnod, csak van valami más dolga és azért szól, hogy ne lepődj meg, hogy egy darabig nem válaszol. Szerintem ez így teljesen korrekt, nem várhatod, hogy egész nap elérhető legyen. Ez nem azt jelenti, hogy le akarna rázni, hiszen mint írtad, pár óra múlva ugyanúgy beszélgettek tovább. Vagy az a bajod, hogy nem írja meg, hogy konkrétan hova megy, mit csinál addig?
2023. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak szerintem fura maga az ahogyan leírja. Én még soha nem hallottam mástól, hogy azt mondta/írta volna, hogy lassan eltűnik
2023. szept. 16. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én is szoktam. Eltűnök, lelépek...
2023. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fura, párszor már én is használtam ezt a kifejezést. Ha nem akarja fejtegetni, hogy mit fog csinálni, akkor ez egy teljesen jó megfogalmazás. Pont olyan, mintha azt írná, hogy van egy kis dolgom, mindjárt mennem kell.
2023. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!