Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek 1 hét alatt...

Szerintetek 1 hét alatt lehetséges állást váltani?

Figyelt kérdés

Van munkahelyem, ahol évek óta dolgozom, de nem szeretem. Jelenleg betegállományban vagyok, és igyekszek minél több helyre beadni a jelentkezésemet.

Lehetséges a változást legalább elindítanom így?



2023. szept. 18. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét alatt általában egy kiválasztás sem zajlik le.
2023. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon, általában több idő, mire visszajeleznek, megbeszélitek az interjút és végül döntenek. Ha sok jelentkező van, esetleg több körös, akkor főleg. De attól is függ, hogy milyen munka és mennyire kell már nekik az új ember. Ha szeretnél váltani, azért próbáld meg. Ha nem 1 hét lesz, hanem egy hónap, akkor is egy hónap múlva lesz új állásod, ha meg sem próbálsz mást keresni, akkor még jövőre is lehet itt leszel.
2023. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt az utolyo is. Attol is fugg tobbek kozt, h milyen szakma, hol laksz, van e ismerettseg
2023. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ugyebár van egy felmondási időd, amit nem biztos, hogy el fog engedni a munkaadó.
2023. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!