Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek,hogy ne szólítgassa...

Mit tegyek,hogy ne szólítgassanak le folyton, illetve,hogy lehet normálisan megmondani,hogy nem akarok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Alapból nagyon visszafogott, visszahúzódó lány vagyok, és sajnos valamiért "nagyon megtanultam",hogyha kérdeznek válaszoljak.

Mostanában többször is volt kellemetlen helyzet, sétáltam nappal az utcán, és valaki férfi mellém szegődött, és csak nagyon sokára tudtam lerázni őket. Egyik esetben leüvöltött a végére,hogy nem vagyok hajlandó ismerkedni, egy másiknak pedig sajnos túl sok infót adtam ki, és utána többször is megfordul(t) a környékünkön...

Hogyan lehet mindjárt az elején a tudtukra adni,hogy nem akarok ismerkedni? Ezt így megmondani? (Általában valami olyan kérdéssel nyitnak,hogy merre van ez és ez, mennyi az idő stb., én meg persze segítek... aztán megszívom)

Köszi előre is!



2023. szept. 20. 15:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Szemkontaktust sem szabad felvenni.

Ha nagyon arrogánskodik akkor is csak pillanatra ranezni hogy ne hari nem érek rá es keresel vmit a taskadban vagy ugy teszel mintha dolgod lenne

2023. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Je es nem ténferegni kell az utcan hanem határozottan menni elore mindig. A bizonytalanokba kötnek bele elsőként.
2023. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%

A "merre van ez meg az" kezelhető azzal a kegyes hazugsággal, hogy "Nem vagyok ismerős erre!"

A "mennyi az idő" megoldható annyival, hogy "Mutatja a telefonod a zsebedben/kezedben, - ne engem zaklass ezzel!" vagy "Nincs nálam a telefonom, bocsi!" (annyi eszet feltételezve rólad, hogy nem a telefont kezedben szorongatva hivatkozol erre)!

Legyél leleményes!

2023. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

"fogalmam sincs"

"Sietek"

"Viszlát"

2023. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

"egy másiknak pedig sajnos túl sok infót adtam ki"


Idegeneknek nem adunk ki túl sok infót, csak bizalmas barátnak, ismerősnek.

2023. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem kéred meg hogy nézze meg hogy a másik utcában vagy -e?
2023. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
33%

#1:

Nem mindenki ekkora k*rva, mint te. 😄

2023. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%

4. És nem hátranézni hogy követ -e, mert akkor már a prédájának tekint.

Csak tisztes távolságból figyelni, ha eljutsz odáig. Magabiztosság, határozottság és nyílegyenesen előre!


Én mindenesetre hordanék a retikülömben egy sörös üveget amivel jól fejbe vágom!


Ha minden kötél szakad, orra, nemzőszervre támadni teljes erőből, ha beledöglik akkor is! Csak védted magad, az életed árán is!

2023. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
55%
Tegyél úgy, mintha nem is hallanád. Ha mégis zaklat, mutogass, mintha süket lennél.
2023. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
1 és vagyok. Igen, bevált.
2023. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!