Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek,hogy ne szólítgassa...

Mit tegyek,hogy ne szólítgassanak le folyton, illetve,hogy lehet normálisan megmondani,hogy nem akarok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Alapból nagyon visszafogott, visszahúzódó lány vagyok, és sajnos valamiért "nagyon megtanultam",hogyha kérdeznek válaszoljak.

Mostanában többször is volt kellemetlen helyzet, sétáltam nappal az utcán, és valaki férfi mellém szegődött, és csak nagyon sokára tudtam lerázni őket. Egyik esetben leüvöltött a végére,hogy nem vagyok hajlandó ismerkedni, egy másiknak pedig sajnos túl sok infót adtam ki, és utána többször is megfordul(t) a környékünkön...

Hogyan lehet mindjárt az elején a tudtukra adni,hogy nem akarok ismerkedni? Ezt így megmondani? (Általában valami olyan kérdéssel nyitnak,hogy merre van ez és ez, mennyi az idő stb., én meg persze segítek... aztán megszívom)

Köszi előre is!



2023. szept. 20. 15:48
1 2 3
 11/27 Gyakori93 ***** válasza:
78%
Egy ismerősöm úgy csinálja, hogy hord egy gyűrűt az ujján. És ha valaki leszólítja aki nem szimpatikus neki, akkor csak felmutatja a gyűrűt, és azt mondja hogy házas. 😄
2023. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
13. [link]
2023. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen szintű megnyilvánulásokat, mint az első válaszolóé ugye még a szabályzat alapján törlik a moderátorok?
2023. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
74%

- Merre van a metró?

- Arra.

- És... Te egyébként most hazafelé mész?

- Szerintem el kellene érned a metrót - fülhallgató visszadug, napszemüveg visszavesz, sétálsz tovább.

De mondjuk én egy flegma bunkó picsa lettem, de legalább már békén hagynak, aki nem, attól kierőszakolom, hogy békén hagyjon. Eleve, ha látom, hogy csövesbánat, akkor meg sem állok, sétálok tovább, mintha ott se lenne. Ha normális a ruházata, akkor mindig megállok, mert lehet, bajban van, segítségre szorul, sokszor kérnek útbaigazítást, volt olyan, aki arra kért, hogy egy ájult emberrel segítsek, mert ő nem tudott mit kezdeni vele. De ha a harmadik mondatból kiderül, hogy ismerkedni akar - de nem annyira tökös, hogy ezt közölje, csak úgy kerülget - akkor én lelkiismeret-furdalás nélkül lezárom azzal, hogy bocsi, én 300 emberrel folytattam interakciót a mai nap folyamán munkában, nincs kedvem még egyhez, hagyjon békén.

2023. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
65%
Válaszolsz a kérdésére, aztán megmondod neki, hogy "ne haragudj, sietek", ha menni akar veled, akkor "bocsi, nincs kedvem beszélgetni", eddig nekem ezeknèl többet nem kellett tennem.
2023. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
74%

Kondicionálni kell magad, hogy ne az legyen az ijedtségben az első reakciód, hogy infokat adj ki.


Ha valaki leszólít, sajnálkozva rázd a fejed, hogy "bocsi, nincs apróm", és menj tovább.

2023. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
"Hitelkártyát is elfogadok!" - VITZ! :D
2023. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17, ezt lehet mondaná az, aki valóban aprót akar, de aki nem kéreget, azt meglepi.
2023. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
"Sorry I don't speak magyar"
2023. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Hogy neked milyen nehéz lehet...

Egy csúnya csaj meg a kezét is odaadná, ha annyira tetszene a pasiknak, hogy mindig leszólítsák.

Inkább örülj neki, hogy tetszel másoknak és vonzó vagy.

2023. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!