Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem jelölnek vissza...

Miért nem jelölnek vissza facebookon, ha egyébként ismernek?

Figyelt kérdés
Napokban rámentem a Facebookra és bejelöltem egy csomó embert (akiket a valóságban is ismerek). Egy részük visszajelölt, a másik részük meg nem, sőt valaki el is utasított. Ez utóbbi mitől menő, hogy majdnem "letagadjuk" a másikat, miközben a valóságban minden héten találkozunk vele?

2023. szept. 20. 20:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én azokat jelölöm vissza, akikkel vagy beszélünk róla, hogy bejelöljük egymást, vagy biztosan be tudom azonosítani, hogy honnan ismerem és szívesen tartom is vele a kapcsolatot. Például nem jelöltem vissza egy olyan volt osztálytársamat, aki bántott az iskolában, de nem jelölök vissza olyanokat sem, akiket nem emlékszem, hogy honnan ismerhetek. Egy időben visszakérdeztem, az összes ilyennél az derült ki, hogy valójában nem ismerjük egymást, csak akartak valamit, de meguntam ezt is. Aki bejelöl, az dobjon egy üzenetet is, hogy szia, xy vagyok, itt és ekkor találkoztunk, emlékszem-e rá... stb. Viszont mostanában kidobáltam egy rakás ismerőst (rokonokat is), akivel valójában nem tartom a kapcsolatot, nem keressük egymást, nem beszélgetünk.
2023. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
#21: Én nem bántottam senkit se.
2023. szept. 22. 14:38
 23/23 anonim válasza:
Lehet, hogy észre sem vették a jelölést.
2023. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!