Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebook-on miért csinálja...

Facebook-on miért csinálja pár ember azt, hogy megnézi mit írtam nekik, de nem válaszolnak? Egyébként meg a kapcsolatunk teljesen jó, ezt leszámítva!

Figyelt kérdés

Ráadásul egy idő után"olvasatlanná" és változtatja az üzenetet. Ez mire jó?


Nem csak velem van így, már ismerőseim is mondták, h az amúgy élőben rendes emberek néha ezt csinálják. Viszont ha az illető ír neki, akkor már elvárja , hogy válaszoljanak neki.



2015. dec. 28. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Épp dolga van közben vagy mással foglalkozik.
2015. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
facebook..szánalamom .hu
2015. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szánalom*
2015. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet megérteni, hogy nem mindenkinek a szaros facebook az élete? :D

Megnézi, látja, hogy semmi egetrengetően fontosat nem írtál - amit nyilván nem facebookon tenne az ember amúgy, de néhány embernél nem tudni. A mizu szintű kérdések megválaszolása nem egy fontos dolog, ha épp más dolga van az embernek vagy egyszerűen nincs kedve csevegni.

Utána átteszi olvasatlanra, hogy emlékezzen, hogy erre még nem válaszolt, és ha lesz ideje meg kedve, akkor eszébe jusson. Ennyi.

Amúgy meg a facebook üzenetküldő rendszere minden platformon egy nagy kalap trágya, nem is kompatibilis önmagával se és millió meg egy hibát produkál. Én rendszeresen online vagyok akkor is, ha egy hétig nemmentes helyen vagyok. Csomószor jelzi, hogy kaptam üzenetet, megnézem és nem ír semmi újat. Vagy csak nem jelez semmit...

Az legyen fontos, hogy a való életben hogy viszonyul hozzád valaki, ne a közösségi oldal foglalkoztasson.

2015. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert ők nem a fészbúkfüggő emberek... ha fontos hívd fel, keresd fel, akármi. De ha ilyen "szia, hogy vagy", és hasonlókkal keresed fel őket, akkor a választ magad is kitalálhatod, mert egyértelmű, nincs értelme válaszolni ilyesmikre.
2015. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon elfoglalt lehet, hogy nincs 5 másodperce bepötyögni valamit, hogy bocs nem érek rá vagy valamit.

Ez a függőség meg hogy jön ide? Én lesz.rom a facebook ot de ha valaki írt rám, és láttam az a minimum hogy válaszolok valamit, nem látom és akkor jó, hát leszarlak cső...

Itt nem 15 percről, hanem 15 mp ről van szó, ennyi ideje mindenkinek van.

2015. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak szimplán nincs abban a passzban, hogy szívesen beszélgetne.

Én is vagyok így néha, hogy valaki rám ír, de nem írok neki vissza, mert nincs kedvem beszélgetni, majd később esetleg. Ha nincs kedvem, akkor már azért se írok vissza (sokszor meg se nézem), nehogy azt higgye, hogy miatta vagyok unott, vagy "jaj már megint te" stílusú.

2015. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!