Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások hogy bírják ezt a...

Mások hogy bírják ezt a kilátástalanságot?

Figyelt kérdés
Még középiskolás vagyok, a szüleim erősek toxikusak, és egyre gyakrabban és intenzívebben küzdök öngyilkossági gondolatokkal, mert úgy érzem, sosem fogok tudni kitörni. Szociális szorongásom van ami drasztikus mértékben megnehezíti a mindennapjaimat, és tudom hogy ha majd munkahelyem lesz ez ott is nehézséget fog okozni, nyilván pszichológus kéne de az iskolai egy vicc, azt mondta hogy ő nem is pszichológus hanem tanácsadó, és mentális zavarokat nem tud kezelni, kb. annyit ér, mintha anyámat kérdezném. De ami a legrosszabb az a teljes kilátástalanság, a tudat hogy ha nem vagyok mérnök, informatikus, vagy orvos (lányként nem tudok az építőiparban elhelyezkedni), akkor jóformán cseszhetem és sose lesz pénzem még egy albérletre sem, nem hogy házra. Lehet mondani hogy költözzön külföldre az ember, de ahhoz is kell tőke, ott is kell albérletet fizetni mert munkásszállóra nem akarok menni, stb. Az árak közben emelkednek, lassan már mindenki borítékban kapja a fizetését. Hogy lehet ezt ép ésszel bírni?

2023. szept. 24. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Legyél burkoló, azok sokat keresnek, nő is lehet.
2023. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Lányként egy csomó lehetőséged van. Onlyfans, rosszlányok, sugárdaddy...stb. Nem tudom mit panaszkodsz. Ezekből napi 100e meg lehet keresni, ha jól csinálod.

Ha meg ehhez nincs gyomrod, akkor ott a meki, cukrászdák, pékségek oda is lehet menni. Gyűjtesz annyi pénzt több évig, hogy millió felett legyen, addig a szüleidnél laksz, aztán mehetsz utána albiba és akkor már megtudod állni a lábad. Ilyen a világ.

2023. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Először is, ha a sulipszichológus nem tud segíteni, akkor ajánljon olyat, aki tud. Szerintem még kötelessége is lenne valahogy eszkalálni, ha olyan súlyos helyzetet tapasztal, ami túlmutat a képességein. Másrészt tájékozódj, nem csak a mérnök/IT/orvos triumvirátus kereshet jól. Eleve relatív, hogy mi számít jónak, de vannak még lehetőségek bőven.
2023. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy külföldre költöztem.


29/f

2023. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

"a tudat hogy ha nem vagyok mérnök, informatikus, vagy orvos (lányként nem tudok az építőiparban elhelyezkedni), akkor jóformán cseszhetem és sose lesz pénzem még egy albérletre sem"


Ez se igaz. Rengetegen élnek albérletbe akik nem a felsorolt szakmát űzik.


Nekem diplomám sincs, mégis tudtam házat venni hitel nélkül 35 éves koromra.

2023. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Mai világban már minden is pénzbe kerül.

Kezdésnek furgonos sofőr majd ha bírod kamionosnak is mehetsz,ebből úgy mond jobban meg tudsz élni, lakást is tudsz venni egy idő után, na és persze nem kell munkászállón lakni mert ott laksz jóformán a furgonban meg a kamionban is.

Ha van valami jobb ötleted azt is meg tudod valósítani csak ne szorongj a dolgokon mert az csak még jobban gátol.

Ha esetleg el kezdesz szorongani, nincs kedved semmihez sem akkor pl menny ki és kicsit sétálj valamerre.

[link]

2023. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos toxikus családból nincs kiút... nekem az egyik legrosszabb jutott, annyi mentális bajom van mint senki másnak

Nemrég lettem 30 és szerintem már nem sok van hatra.

Pánik szorongás nagyon súlyos depresszió gyógyszer függőség...

érettségit is alig tudtam megcsinalni. Ez van de jobb is nekünk ha nem élünk

2023. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Még jó hogy vannak, akiknek abból, hogy a középiskolából sejthetően kiskorú lány szorong a jövője miatt, öngyilkos gondolatokkal, és szociális szorongással küzd, egyeseknek ez jön le (ez egy privát üzenet):

"Kedves középiskolás lány!


Szívesen barátkoznék, ismerkednék, ha lenne kedved. :)


Kedves, megbízható, figyelmes, őszinte, jó humorú, introvertált, empatikus 32 éves férfi vagyok, Egerben élek."


Mert hol máshol lehet ismerkedni kiskorú lányokkal, mint egy említett kaliberű kérdés alatt, nyilván azzal a célzattal, hogy az érzelmileg labilis lányok könnyen manipulálhatóak, és ezáltal könnyebben is meg lehet őket fektetni :) Ezt csak azért teszem ide, mert talán ha nincsenek ezek a dolgok ignorálva meg elhallgatva, hanem legalább nyilvánossá van téve, akkor hátha kevesebb ilyen lesz mert elmegy a küldő kedve.

2023. szept. 24. 16:26
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Kerdező ne is valaszolj ennek a pedofilnak, jonne aztan az extrem kovetelozeseivel, analt akar, stb..
2023. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nekem már hány ilyen irt

Tiltottam az összeset

2023. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!