Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgozni vagy iskolába járni...

Dolgozni vagy iskolába járni szerettél jobban?

Figyelt kérdés
Melyik volt nektek jobb?
2023. szept. 24. 19:32
A kérdező szavazást indított:
Dolgozni volt jobb
Iskola jobb volt
46 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég jo helyzetben vagyok mert élveztem mindkettőt, de talán az iskola jobb volt. A saját korosztályommal voltam körülvéve, nem volt kb semmi felelőssegem, akkoriban az elet is könnyebb volt mert kb mindenről a szülők gondoskodtak.
2023. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Az iskolát azért utáltam, mert a szüleimnek irreális elvárásaik voltak velem szemben, amiket nem tudtam teljesíteni és szorongtam, de akkoriban a mentális egészség fogalmát nem ismerte senki és senki nem vette komolyan amikor a problémáimról beszéltem. Érettségi óta rémálmaim vannak még mindig, ha vizsgáznom kell valamiből mert munkahelyen is vannak ilyenek akkor pánikolok. Úgyhogy dolgozni jobb, bár most újra vissza szeretnék ülni az iskolapadba, de saját döntésből, így, hogy nincs elvárása senkinek, csak magam felé, így nem félek tőle.
2023. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni, mert iskola után még otthon órákig tanulni kellett plusz hétvégén is, így meg azt csinálok, amit akarok.
2023. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Szeretem mindkettőt. Mindig azt szeretem amit csinálni kell. HA nem szeretem abbahagyom. A hosszú élet titka:)
2023. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
mind a 2-t utáltam/utálom.
2023. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én munka mellett tanulok és szeretem, dolgozni viszont utálok.
2023. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Dolgozni sokkal jobb! Kapom érte a pénzt és építem belőle a kis életem.


Gyerekkoromban a falra tudtam volna mászni mikor a felnőttek azt hangoztatták hogy "visszasírod még az iskolát!"


Hát nem! 32éves vagyok és a büdös életbe többet nem kívánkozok vissza!


Ha valamiért mégis vissza kéne mennem, pl valami csoda folytán egyszer csak arra ébrednék hogy újból 10éves vagyok és másnap iskola. Még azéjjel felkötném magam!....

2023. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt utáltam/utálom.
2023. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Azért figyelitek a válaszokból, mennyi embernek büdös a munka? Elég elszomorító.
2023. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

#9


Örülj neki! Így te, akinek a munka virágillatú, annál többet dolgozhatsz, és annál büszkébb lehetsz magadra, hogy végigdolgoztad az életed!


Hozzáteszem az is végigdolgozza az életét, akinek büdös a munka, csak nem épít szobrot magának abból hogy milyen jó rabszolga.

2023. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!