Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek nincs élete meg...

Ha valakinek nincs élete meg emberi kapcsolatai, mit csinálhatna munkanapokon munkán és alváson kívül?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha délelőttös hét van, ahelyett hogy munka után iszik egykét doboz sört aztán pár óra múlva lefekszik aludni, mi mást lehetne csinálni aminek értelme is van?
2023. szept. 28. 05:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Tanul, olvas, fejleszti magát.
2023. szept. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Kocogas.angol nyelvtsmulas kozben.

Sulyzos edzes es sajat testsulxos edzes.

Egeszseges egyszeru hxors etelek kedzitese.

2023. szept. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Amira úgy érzed hogy szükséged van azt csináld. Ha hiányoznak az emberi kapcsolatok szerezz, ha nincs életed csinálj. Ha tényleg semmi ötleted akkor meg ott van az 1es és a 2es válasza.
2023. szept. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Mi az, hogy "nincs élete"? Ennek semmi értelme.
2023. szept. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Megtanulhatná használni az eszét és a kreatívitását felnőtt ember létére.
2023. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Házimunka, tévé. Nekem van gyerek, férj, de nem megyünk minden nap meló után szórakozni, idő és pénz minden. Ezek a hétköznapok, hogy meló után otthon vagyunk.
2023. szept. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Én örülök ha munka után hazaérek és nem látok senkit, a páromon kivül, de ő késöbb érkezik haza mint én.Egyszerűen megoldom, netflix, telefonos játék bedobva magam a kanapéra majd főzök ilyesmik olyan hamar elrepül a nap többi része ..Attól függ te minek látod értelmét...Nekem szükségem van egyedüllétre, kikapcsra.Nem vágyom senkire.
2023. szept. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

"nyelvtsmulas"

Ez tetszik. Azért vannak emberek, akik a saját tanácsukat is megfogadhatnák.

2023. szept. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Az egyébként senkiben sem merült fel, hogy... ha nincs élete és szociális kapcsolatai akkor... get a life, és szerezzen szociális kapcsolatokat?:D
2023. szept. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó dolog vár rá aznap: A lefekvés
2023. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!