Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb "lecke" amit...

Mi a legnagyobb "lecke" amit megtanultál az életed során? Ha valamit tanácsolhatnál a fiatalabbik énednek mi lenne az?(Pl.: Az életről, emberi kapcsolatokról)

Figyelt kérdés
Olyanokra lennék kiváncsi, akik tényleg valamit tanultak a múltjukból és képesek voltak fejlődni, tovább haladni. (Lehet nem a gyakorin kéne értelmes emberek válaszát várnom, de hátha:D)
2023. aug. 14. 12:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%
Du*j meg mindenkit, akit lehet, mivel az életnek nincs értelme. Ezt adnám jó tanacskent a fiatalbb enemnek, felesleges husegesnek lenni, felesleges.
2023. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
én azt tanácsolnám a fiatalabbik énemnek hogy ne szeressen bele abba a csajba mert egy darab szart sem ér emberileg
2023. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Metionin ***** válasza:
78%
Hogy senkiben nem szabad megbízni. Ha birtokodban van olyan információ, amivel bármi módon előrébb juthatsz, ne mondd el senkinek, csak csendben használd ki. Sokszor basztak át vagy használtak ki olyan emberek, akikről sosem gondoltam volna, nem állt az érdekükben és mégis.
2023. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Amit egy embernek elmondasz, az nem titok.

Ha nem akarod, hogy valamiről pletykáljanak, akkor azt senkinek se mond el, még a legjobb barátoknak se.

Igazából csak magadban bízhatsz. Ez nem azt jelenti, hogy be kell zárkózni. De nem kell mindenkivel mindent megosztani.

Nem kell mindent túl komolyan venni. A hibákat ki lehet javítani.

Jól nézel ki! De tényleg! (Visszanézem a régi képeket, és nem értem, mi bajom volt magammal.)

Ne rohanj fejjel a falnak, de ha tényleg fontos valami (és van értelme, reális, nem hülyeség) akkor ne hagyd magad lebeszélni, eltántorítani.

2023. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen felesleges férfiakra időt, energiát, pénzt, bármit pazarolni, akivel első adandó alkalommal gond van, azt akkor kell otthagyni a pics@ba, és inkább évtizedekig egyedül lenni vagy akár örökre, nem pedig hónapokig hallgatni a hülye hisztiket, tolerálni a sértődéseket, stb.
2023. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%
Meg kell tanulni felismerni, hogy mikor elég - mikor kell otthagyni egy állást vagy egy párkapcsolatot, mert nem "javítható" meg úgy, hogy jól érezd magad ott (tehát mikor nem átmeneti vagy megoldható egy ellentét/ probléma).
2023. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat: Nem, nem fog megváltozni, a te kedvedért sem, soha. Ne pazarold az idődet olyanra, aki már egyszer átvágott, hazudott, durván megbántott.
2023. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%

Én szerencsére már fiatalon rájöttem arra, amire az #1 és az #5, így pontosan ezt csinálom - élvezem a szingli szabad életemet és összevissza szexelek jobbnál jobb pasikkal. A párkapcsolat számomra mind nyűg volt, folyamatosan azon agyalni, hogy elég jó vagyok-e, nem csal-e meg, miért nem ír x órája, miért mondta ezt azt amazt…úgyhogy a fiatalabb énemnek is pontosan ezt javasolnám, senki nem ér annyit, mint amennyi energiát esetleg beléjük feccöltem. Egyedül jövünk a világra és egyedül is halunk meg, nem kell senkihez sem foggal körömmel ragaszkodni. Ez minden emberi kapcsolatra igaz.


Egy másik nagy lecke, amit tanultam: merjek lépni. Ne másra várjak, hogy helyettem elérje a céljaimat. És legyek kitartó.

2023. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Kettőt:

Nem szabad leragadni ember kapcsolatok miatt. Legyenek azok barátságok, párkapcsolat vagy bármi. Az intő jelek nem véletlenek. Merni kell lépni.

Menni kell előre a saját úton. Ha valami éppen sz/r, akkor is csinálni kell tovább, mert ha csak vár az ember a csodára, és később ér ugyanarra a pontra, akkor a helyzete is csak rosszabb lesz.

2023. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen felesleges nőkre időt, energiát, pénzt, bármit pazarolni, akivel első adandó alkalommal gond van, azt akkor kell otthagyni a pics@ba, és inkább évtizedekig egyedül lenni vagy akár örökre, nem pedig hónapokig hallgatni a hülye hisztiket, tolerálni a sértődéseket, stb.
2023. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!