Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem mentem el a volt kollegano...

Nem mentem el a volt kollegano temetésére, ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Az igazsághoz tartozik, hogy a cégtől is azért jöttem el két éve, mert összejöttem egy kollégámmal. Két évig együtt jártunk, majd csúnyán megcsalt és hazudott.


Én szakítottam vele, és munkahelyet is váltottam.


Most lelkiismeretfurdalasom van, hogy nem mentem el a temetésre, de nem akartam az exemet újra látni.


Ez érthető, vagy megbocsáthatatlan? Kaptam érte kritikakat. Másnap voltam kint a temetőben egy csokor virággal egyébként.


2023. szept. 28. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, miért érezted kötelezőnek, hogy elmenj. Bőven elég volt a virág. Én ilyesmiből nem csinálok lelkiismereti kérdést. Többnyire az élők miatt megyek el vki temetésére, inkább csak közeli rokonéra szoktam.
2023. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elmentem volna szívesen. Közel állt hozzám a volt kolleganom, amíg együtt dolgoztunk.


Nem csináltam volna belőle kérdést, csak azóta kb öten is "megszóltak", hogy nem voltam ott.

2023. szept. 28. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehat ezer oka is lehet, miert nem voltal, es munkahelyrol par ember is eleg. Ha nem azt uzented, lesz@rod,hogy lenne gond.
2023. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Két év után nem sok köze van már az embernek egy volt munkahelyhez, ami persze nem kizáró, de nem is kérdőre vonható.

Nekem egy kolléganőt sikerült kifogni, aki nagyon szép és vonzó volt számomra, csak sajnos kiderült, hogy a fejében nincs minden rendben.

Így végül már nem bírtam a hülyeségeit, inkább otthagytam a munkahelyet. Igaz, hogy más szempontból is jól tettem, de ha ez az ügy nincs, akkor maradtam volna. Mivel még a főnökre is nehezteltem (az is egy furcsa ember volt) nyilvánvaló, hogy semmiféle közös temetés nem jöhetett volna szóba, ezek után.

2023. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!